جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
روز آتش نشاني و ايمني گرامي باد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
روز آتش نشاني و ايمني گرامي باد
هفتم مهرماه به نام «آتش نشاني و ايمني» نامگذاري شده است. در واقع اين روز بهانه اي است تا به گراميداشت انسان هايي بپردازيم كه از جان و آسايش خود در راه حفظ جان و آسايش ما مي گذرند تا بتوانيم در امنيت زندگي كنم.

 

واحد ايمني و آتش نشاني دانشگاه اصفهان در ابتداي سال 85 در مجموعه امور عمومي دانشگاه تاسيس و پس از مدتي تحت سرپرستي اداره حراست قرار گرفت و با حد افل امكانات فعاليت خود را در راستاي ارتقاء سطح ايمني دانشگاه و رفاه همكاران دانشگاهي به شرح زير ادامه داد:

 -شناسايي نواقص ايمني ساختمان هاي دانشگاه و مكاتبات مكرر و پيگيري مستمر جهت رفع بخش قابل توجهي از نواقص دانشگاه با كمك واحد هاي ذيربط.

-كليه واحد هاي دانشگاه را ملزم به تهيه كپسول اطفاء حربق كرد و با نظارت مداوم تاريخ و نحوه شارژ كپسول هاي اطفاء حريق را پوشش داد.

-طي جلسات متعدد آموزش هاي اوليه حريق را براي كليه كاركنان و تعداد زيادي از دانشجويان برگزار نمود.

 -همچنين با كمك سازمان ايمني و آتش نشاني شهرداري در روز ايمني و آتش نشاني مانور هاي اطفاء حريق برگزار كرد.

اين واحد همچنين با شركت در عمليات هاي مختلف همچون اطفاء حريق، دفع خطر حيوانات و خزندگان موذي ، امداد رساني به افراد محبوس شده در آسانسور ها و اتاق ها و در مواردي خودرو ها ي تصادفي و ... . 

همكاراني كه از ابتداي تاسيس با اين واحد همكاري نموده اند به شرح زير مي باشند:

محمد رضا ابيض، مصطفي منصوري، هادي شيرواني، سيد علي حسيني، حسين جهانگيري نسب، عليرضا سراجي، محسن نصري نژاد، ابراهيم نصيري، محمد رضا سليماني، حجت اله مرديها و جلال اصفهاني.
 

روابط عمومي دانشگاه اين روز بزرگ را به همكاران واحد آتش نشاني و ايمني دانشگاه صميمانه تبريك عرض مي‌نمايد.

تاریخ:
1392/07/07
تعداد بازدید:
26
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal