جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
يوم الله 22 بهمن" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
يوم الله 22 بهمن
بيانيه 22 بهمن ماه

بسم الله الرحمن الرحيم

پيروزي انقلاب اسلامي نقطه طلوع آزادي و آزادگي ايران عزيز است. انقلابي كه از همت يك ملت غيور و رهبري فرزانه و ملكوتي حضرت امام خميني(ره) ،عزت و سربلندي را براي ايران به ارمغان آورد و شعار آن نفي كمونيست و امپرياليسم است كه برآمده از اسلام، تشيع و اميد به ظهور موعود عالميان حضرت بقيه‌الله روحي له الفدا است.
دانشگاه خود را در عرصه آماده‌سازي ظهور مولايمان حضرت مهدي(عج) پيشگام و جان بركف مي‌داند و مي‌كوشد در سايه‌ي رهبري انديشمندانه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي ، پيشتازانه در عرصه مهم علمي و سياسي كشور مؤثر واقع گردد و از اين پديده الهي در توسعه و پيشرفت تفكر مبارزه با طاغوت و استكبار جهاني بهره گيرد.امروز توسعه و آباداني كشور و پيشرفت شگرف جوانان مسلمان در توليد علم ،گوشه اي از بالندگي اسلام و انقلاب اسلامي ايران است.
نهضت امام خميني (ره) برگرفته از نهضت عميق مولايمان حضرت سيد الشهدا (ع)است و براي همه مسلمانان جهان و ملت هاي مستضعف و پا برهنه ، يك انقلاب بزرگ در تغيير هويت شخصيتي و معرفتي بود و نمونه بارز و روشن آن دريچه اي جديد به روي دانشگاهيان در ارتقاي ايده ها و جريان علمي كشور است.
ملت عزيز ايران افتخار مي‌كند و بر خود مي‌بالد كه روزي فرزندان غيور خود را براي حفظ و دفاع از خاك ميهن اسلامي فدا نمود و امروز نيز همين جوانان انقلابي و اساتيد و دانشمندان ايراني با جهش‌هاي افتخار آميز علمي و پژوهشي خود، كشور مسلمانمان را عزتمندانه و دور از هر نيازي بر فراز علم و صنعت دنيا قرار دهند.
حضور جدي و سرشار از نشاط مردم عزيزمان در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن به دشمن مي‌فهماند كه هر روز كه از عمر با بركت اين نظام اسلامي مي‌گذرد بر اقتدار و محبوبيت آن در قلوب همه آزادگان و مستضعفان جهان افزوده مي‌شود و بار ديگر كمر شيطان برزگ،امريكاي جنايتكار و ايادي آن را مي شكند.
دانشگاهيان دانشگاه اصفهان از ملت غيور و قهرمان دعوت مي‌نمايند تا با حضور دشمن‌شكن خود در تأئيد موارد زير بانگ وحدت آفرين و پيروزمندانه « الله اكبر» را در شكوه عظيم و ضد استكباري يوم الله 22 بهمن سر دهند:
 
1- ملت، توطئه دشمنان خود عليه ميراث ماندگار امام و شهدا را هرگز بر خود نمي‌پذيرد و به طور جدي از مواضع نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران حمايت مي‌نمايد.

2- همه آنهايي كه در مقابل عظمت ملت ايران مي‌ايستند و از روي لجاجت و جهالت قدم بر مي‌دارند را از ملت نمي‌داند و ضد انقلاب مي‌شناسد.

3- همه راهپيمايان با حضور خود، موفقيت‌هاي علمي قهرمانان خود را ارج مي‌نهند و موفقيت آنها را كه در كمين فشارهاي تبليغاتي و سياسي به دست‌آمده است جشن مي‌گيرند.

4- مردم شهيد پرورمان با حمايت ازسياست هاي انديشمندانه ي تيم مذاكره كننده دولت اميد و آرزوي رفع تحريم هاي ظالمانه از همه آزادي و استقلال ميهن عزيزمان پاسداري مي نمايد.

5- مردم ولايت‌مدار بار ديگر سرچشمه‌ي همه پيروزي‌ها و عزت نظام را در بركت ولايت مطلقه فقيه اعلام مي‌نمايند و با تمام وجود فرج حضرت بقيه الله «عج» را از خداوند متعال مسئلت مي نمايند.

دكتر هوشنگ طالبي سرپرست دانشگاه اصفهان                                حجت الاسلام والمسلمين دكتر تقويمسئول نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه اصفهان

  

تاریخ:
1392/11/20
تعداد بازدید:
24
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal