جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
آيين معارفه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
آيين معارفه
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه اصفهان معرفي شد
دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان طي مراسمي با حضور معاونين،مديران،اساتيد و جمعي از كاركنان دانشگاه،دكتر اكبري را به عنوان معاون پژوهش و فناوري دانشگاه معرفي و از زحمات دكتر محمد رباني معاون پيشين اين حوزه تقدير نمود.
 
 
به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه دكتر نعمت اله اكبري معاون پژوهش و فناوري دانشگاه اظهار داشت: دكتر محمد رباني استادي اخلاق مدار است كه هم در بعد علمي و هم در بعد اخلاقي بسيار سرآمد است.
وي با بيان اين كه دكتر رباني تفكري كلان نگر داشته و كارهاي كلاني را در دانشگاه پايه گذاري كرده است ،از تسلط وي در امور تقدير نمود. دكتر طالبي در ادامه ضمن بيان اهميت پژوهشكده هاي دانشگاه اصفهان افزود: در حال حاضر 4 پژوهشكده با موافقت قطعي،2 پژوهشكده با موافقت اصولي و 8 مركز پژوهشي در دانشگاه اصفهان مشغول به فعاليت هستند و قرار است با تجميع اين پژوهشكده ها پژوهشگاه دانشگاه اصفهان با مسئوليت دكتر رباني راه اندازي شود.
 
 
رئيس دانشگاه رويكرد برنامه هاي تحقيقاتي دانشگاه را آموزش پژوهش محور دانست و اظهار داشت :دانشگاه در راستاي عدم وابستگي به بودجه هاي جاري دولت بايد گام هاي موثري بردارد و در جهت تامين نيازهايش خودكفا باشد.
وي در ادامه ضمن استقبال از طرح هاي برون و درون دانشگاهي بر استوار سازي،مقاوم سازي و استفاده از حداكثر ظرفيت بالقوه اساتيد در اين زمينه تاكيد نمود.
دكتر هوشنگ طالبي گسترش و توسعه مراكز تحقيقاتي را در گرو استفاده از گروه هاي پژوهشي در كنار گروه هاي آموزشي دانست و گفت: آموزش در كنار پژوهش و پژوهش براي آموزشي منجربه توسعه ي كشور در ابعاد مختلف است و توسعه ي پژوهش زير بناي امنيت و اقتدار ملي است.
 
 
رئيس دانشگاه در ادامه ضمن معرفي دكتر نعمت اله اكبري به عنوان معاون پژوهش و فناوري وي را استاد پژوهش دانست و گفت: توان مديريت پژوهشي بالا و همكاري با طرح هاي برون و درون دانشگاهي و اجراي طرح آمايش سرزمين از جمله امتيازات دكتر اكبري است كه ايشان را براي تصدي در اين پست ،بسيار شايسته نموده است.
در ادامه مراسم دكتر اكبري ضمن تشكر از حسن نظر رئيس دانشگاه گفت: اين پست ها و ميز ها متعلق به بيت المال است وهر كس ميزي را اشغال كند و نتواند كاري انجام دهد باعث تضعيع بيت المال شده است. معاون پژوهش و فناوري دانشگاه در ادامه به وابستگي اقتصاد و فرهنگ اشاره نمود و گفت: رويكرد استان اگر صرفا" اقتصادي باشد نتيجه خوبي نمي دهد چرا كه رشد اقتصادي هر جامعه وابسته به رشد فرهنگي آن جامعه است و اين امربا رشد پژوهش در دانشگاه محقق مي شود.
گفتني است در اين مراسم دكتر رباني نيز از همه افرادي كه وي را در تصدي پست معاونت پژوهشي ياري دادند و در ارتقا امور پژوهشي دانشگاه كوشش نمودند تشكر و قدر داني نمود.
در پايان مراسم ضمن اهداي لوح تقدير از طرف رئيس دانشگاه ، هديه‌اي نيز از طرف مديران حوزه معاونت پژوهش و فناوري به پاس زحمات دكتر رباني به ايشان تقديم شد و دكتر نعمت اله اكبري نيز حكم انتصاب خود را از دست رئيس دانشگاه دريافت نمود.
تاریخ:
1393/01/26
تعداد بازدید:
159
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal