جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
ديدار با رئيس دانشگاه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
ديدار با رئيس دانشگاه
ديدار اسقف ارامنه با رئيس دانشگاه اصفهان
روز دوشنبه اول ارديبهشت ماه سال جاري اسقف اعظم ارامنه در اصفهان و جنوب ايران باتفاق هياتي متشكل از رييس شوراي خليفه گري ارامنه و اعضاي اين شورا با دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان،دكتر محمد رضا ايرواني قائم مقام ايشان و دكتر آرش شاهين مدير دفتر همكاري هاي علمي بين المللي در دفتر رياست دانشگاه ملاقات كردند.
به گزارش وب سايت خبري uinews در اين نشست ابتدا، اسقف ارامنه با ابراز خشنودي از حضور در دانشگاه اصفهان، سال نو شمسي و انتصاب دكتر طالبي را به مقام رياست دانشگاه تبريك گفته و با اشاره به سطح بالاي علمي و سوابق درخشان دانشگاه اصفهان و همزيستي مسالمت آميز مردم شهر اصفهان با برادران و خواهران ارامنه هم وطن، روابط و همكاري در موارد مشترك في ما بين شوراي خليفه گري ارامنه با دانشگاه اصفهان را محكم و قابل قبول و باعث افتخار جامعه ارامنه دانست و بر ادامه آن تاكيد ورزيد. در ادامه ايشان از تربيت دانشجو در رشته كارشناسي زبان ارمني تقدير نمود و خواستار تاسيس و راه اندازي مقطع كارشناسي ارشد و دكتري رشته زبان و ادبيات ارمني و نيز رشته هاي بين رشته اي با همكاري گروه هاي ديگر در دانشگاه شد.
شايان ذكر است دكتر طالبي رييس دانشگاه اصفهان نيز با تشكر و خوش آمدگويي به ميهمانان جلسه، تبلور روابط ديرينه جامعه ارامنه با دانشگاه اصفهان را در تاسيس گروه ارمنولوژي با كمك شوراي خليفه گري ارامنه دانست و انجام اين مهم را بسيار ارزشمند برشمرد و اظهار داشت: دانشگاه اصفهان از هيچ گونه كمكي در توسعه رشته ارمني در دانشگاه اصفهان دريغ نورزيده است. وي در اين راستا به بورسيه شدن تني چند از دانشجويان دكتري زبان ارمني با اعزام به كشور ارمنستان به جهت تامين نيرو براي اين گروه اشاره نمود. همچنين دكتر ايرواني مشاور رئيس دانشگاه نيز با توجه به بالا بردن ظرفيت جذب دانشجو در اين گروه بر تبليغات اثربخش براي علاقه مند كردن جوانان براي ادامه تحصيل در اين رشته تاكيد ورزيد.
در پايان، جلسه با تقديم هدايايي از طرف شوراي خليفه گري ارامنه به رييس دانشگاه اصفهان پايان يافت.
تاریخ:
1393/02/08
تعداد بازدید:
85
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal