جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
رئيس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي دانشگاه اصفهان معرفي شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
رئيس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي دانشگاه اصفهان معرفي شد
مراسم معرفي رئيس دانشكده جغرافيا و برنامه ريزي با حضور هيات رئيسه دانشگاه اصفهان در محل تالار صائب 2 دانشكده ادبيات و علوم انساني برگزار شد.

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي از زحمات دكتر مسعود تقوايي رئيس پيشين دانشكده تقدير نمود و از ايشان به عنوان يكي از مديران توانمند و پرتلاش در عرصه هاي آموزشي و پژوهشي ياد نمود و سپس اظهار داشت: دانشكده جغرافيا و برنامه ريزي يكي از پايه هاي اصلي دانشكده ادبيات و علوم انساني است كه توانسته است در دل خود انسان هاي بزرگي را پرورش دهد. وي در ادامه از مرحوم دكتر مجتهدي ياد نمود و سپس دكتر غازي،دكتر شفقي،دكتر كاوياني،دكتر غيور و دكتر رامشت را به عنوان پايه هاي اصلي دانشكده جغرافيا دانست و از فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي اين اساتيد تقدير و تشكر نمود. رئيس دانشگاه همچنين در ادامه به معرفي دكتر حجت اله يزدان پناه به عنوان رئيس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي پرداخت و افزود: دكتر يزدان پناه پرونده علمي بسيار قوي و غني دارد كه اين نشان از پتانسيل بسيار بالاي دانشكده جغرافيا است . وي همچنين بر وحدت نظر در امور آموزشي و پژوهشي دانشكده جغرافيا تاكيد نمود و خواستار انتقال تجربيات و همكاري اساتيد دانشكده با دكتر يزدان پناه در انجام مسئوليت جديد شد. در ادامه دكتر حجت اله يزدان پناه رئيس دانشكده جغرافيا نيز ضمن سپاس از حسن نظر رئيس دانشگاه گفت: به عنوان جوان ترين عضو دانشكده و با حسن نظري كه رئيس دانشگاه نسبت به من دارند سعي خواهم كرد كه با هم افزايي و هم دلي همه اعضاي دانشكده،جايگاه علمي دانشگاه اصفهان را در گرايش جغرافيا اثبات كنيم و با استفاده از راهبرد هاي سند چشم انداز علمي كشور گام هاي موثري در جهت اعتلاي علمي دانشگاه برداريم. در پايان مراسم لوح تقديري از طرف دكتر طالبي به دكتر تقوايي اهدا و دكتر يزدان پناه نيز حكم انتصاب خود را از دست رئيس دانشگاه دريافت نمود .

تاریخ:
1393/02/08
تعداد بازدید:
296
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal