جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
گزارش" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
گزارش
سخنراني استاد برجسته شيمي دانشگاه روستوك آلمان در دانشگاه اصفهان


پروفسور پيتر لانگر پروفسور برجسته شيمي از دانشگاه روستوك آلمان در تاريخ 10 تا 13 خردادماه سال جاري مهمان دانشگاه اصفهان بود و در روز سه شنبه 13/3/93 در تالار اجتماعات دانشكده شيمي براي دانشجويان و استادان گروه شيمي آلي اين دانشكده به ايراد سخنراني با عنوان « سنتز تركيبات هتروكسيل و كربوكسيل بوسيله واكنش هاي حلقه زايي جديد از دي آنيون هاي آزاد و محافظت شده » پرداخت.
سخنراني نامبرده كه در ابتدا با معرفي كشور آلمان و دانشگاه روستوك آغاز شد با استقبال بسيار خوب دانشجويان و استادان اين گروه روبرو شد و در پايان يك لوح تقدير كه به امضاي رئيس دانشگاه، رئيس دانشكده شيمي و مدير گروه شيمي آلي رسيده بود به همراه هدايايي از صنايع دستي شهر اصفهان به ايشان اهدا گرديد.
شايان ذكر است آقاي پرفسور پيترلانگر در شهر هانوفر كشور آلمان در سال 1969 متولد شد. دوره ليسانس خود را در رشته شيمي در دانشگاه هانوفر طي سالهاي 1989-1994 طي نمود. همزمان با دوره كارشناسي، دوره كارشناسي ارشد خود را در دانشگاه MIT در سالهاي 1993-1994 به اتمام رساند. ايشان فارغ التحصيل مقطع دكتري ا‌ز دانشگاه هانوفر (سال1997) است. دوره پسا دكتري را در دانشكده شيمي دانشگاه كمبريج در سال 1998 سپري نمود و پس از اتمام اين دوره به گروه شيمي دانشگاه گوتينگن پيوست و به مرتبه هاي Habilitand (معادل استادياري) و دانشياري در اين دانشگاه دست يافت.
بعد از اين، به عنوان استاد مهمان به دانشگاه گرايوس فالد پيوست و در سال 2004 به درجه استاد كامل در دانشكده بيوشيمي اين دانشگاه نايل آمد. ايشان از سال 2004 تاكنون بعنوان رئيس دانشكده بيوشيمي دانشگاه گرايوس فالد و رئيس بخش كاتاليست انيستيتو لابينز در دانشگاه روستوك مشغول به كار مي باشد.
 در حال حاضر گروه تحقيقاتي وي متشكل از 35 دانشجوي ارشد، دكتري و فوق دكتري مي باشد. تاكنون بيش از 100 دانشجو با هدايت ايشان فارغ التحصيل شده اند.
 
تاریخ:
1393/03/13
تعداد بازدید:
54
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal