جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
رئيس دانشگاه اصفهان: مصالح دانشگاه يك اصل است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
رئيس دانشگاه اصفهان: مصالح دانشگاه يك اصل است
دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه مدير دفتر حقوقي، مصالح دانشگاه را يك اصل دانست.


به گزارش وب سايت خبري
uinews دكتر طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه دكتر آرش پور به عنوان مدير دفتر حقوقي دانشگاه و تقدير از آقاي محسن اكبري مدير سابق اين دفتر اظهار داشت: مصالح دانشگاه يك اصل است و وظيفه ي ما دفاع از اين اصل مي باشد.
وي در ادامه بر انسجام دفتر حقوقي تاكيد نمود و گفت: با اتكا به بدنه ي كارشناسي قوي و كارآزموده ي دفتر حقوقي ،انسجام در اين دفتر بسيار حائز اهميت است.
دكتر طالبي هم چنين خواستار تدوين فرايندي در جهت تصحيح قراردادهاي عمراني،كاري و واگذاري شد و در ادامه بر حفظ حق و حقوق دانشگاه در تدوين فرايند جديد تاكيد نمود.
رئيس دانشگاه هم چنين در خصوص املاك دانشگاه كه مورد تعرض قرار گرفته اند صحبت نمود و خواستار پي گيري كارشناسان حوزه دفتر حقوقي دانشگاه در اين خصوص شد و در ادامه مقرر شد كه يك تيم كارشناسي از دفتر حقوقي دانشگاه به شمال اعزام و در مورد زمين هاي دانشگاه اصفهان كه مورد تعرض قرار گرفته اقدامات لازم را انجام دهند.
دكتر طالبي همچنين در ادامه خواستار حل تمامي مشكلات حقوقي دانشگاه شد و در اين خصوص بر تقسيم كار و استفاده از نظرات كارشناسان اين حوزه تاكيد كرد.
وي جايگاه واقعي امور قراردادها را در دفتر حقوقي دانشگاه دانست و اظهار داشت: اگر هر قراردادي با مشورت دفتر حقوقي تنظيم شود، بسياري از مشكلات ناشي از عدم دقت در تنظيم قراردادها حل خواهد شد.
رئيس دانشگاه در پايان ضمن تاكيد بر مصالح دانشگاه اظهار داشت: دفتر حقوقي حتي در مقابل رئيس دانشگاه نيز بايد مصالح دانشگاه را در نظر بگيرد و مصالح دانشگاه هرگز نبايد فداي مصالح فرد شود.
گفتني است در اين مراسم دكتر ايرواني مشاور رئيس دانشگاه نيز يكي از حساس ترين نقاط دانشگاه را دفتر حقوقي دانست و بر اهميت و جايگاه اين دفتر در دانشگاه تاكيد نمود و خواستار استفاده از پتانسيل بالاي اعضاي هيات علمي گروه حقوق دانشگاه در تبيين مسائل حقوقي شد.
در ادامه مراسم دكتر آرش پور مدير دفتر حقوقي دانشگاه ضمن تشكر از حسن ظن دكتر طالبي گفت: محورهاي اشاره شده از طرف رئيس دانشگاه از ضروريات اوليه فعاليت هاي حقوقي است و بحث قراردادها از امهات مباحث است.
وي تلاش در جهت تقسيم كار صحيح و گام برداشتن در جهت مصالح دانشگاه را نيز ضروري قلمداد نمود و اظهارات دكتر طالبي را در دستور كار آينده خود قرار داد.
همچنين محسن اكبري ضمن ارائه گزارش عملكرد دو ساله خود در حوزه دفتر حقوقي براي دكتر آرش پور آرزوي موفقيت نمود.
لازم به ذكر است در اين جلسه لوح تقديري از طرف رئيس دانشگاه به محسن اكبري اهدا و دكتر آرش پور نيز حكم انتصاب خود را از دست رئيس دانشگاه دريافت نمود.
 
 
 
 

تاریخ:
1393/04/10
تعداد بازدید:
142
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal