جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
مدير روابط عمومي دانشگاه معرفي شد
دكتر طالبي سرپرست دانشگاه اصفهان ،دكتر مسعود كثيري را به عنوان مدير روابط عمومي دانشگاه معرفي و از زحمات دكتر علي اكبر جعفري تقدير و تشكر نمود.
به گزارش خبرنگار وب سايت خبريuinews مراسم معارفه دكتر كثيري مدير روابط عمومي چهارشنبه 18 تير ماه سال جاري با حضور دكتر ايرواني مشاور رئيس دانشگاه و كاركنان روابط عمومي در محل دفتر رياست دانشگاه برگزار شد .
 

در اين مراسم دكتر هوشنگ طالبي سرپرست دانشگاه، روابط عمومي را پيشاني رئيس دانشگاه دانست و در ادامه ضمن بيان جايگاه روابط عمومي اظهار داشت: روابط عمومي جايگاه ويژه اي در پيشبرد اهداف دانشگاه دارد و ما خواستار ارتقا جايگاه روابط عمومي در دانشگاه هستيم.
وي همچنين جايگاه روابط عمومي را از دو بعد خارجي و داخلي مورد ارزيابي قرار داد و گفت: ارتباطات و لينك دانشگاه با سازمان هاي خارج از دانشگاه بسيار حائز اهميت است و تعامل ضعيف در اين خصوص، دانشگاه را به طرف انزوا سوق ميدهد.
دكتر طالبي تقويت ارتباط دانشگاه با سازمان هاي بيروني را يكي از مهم ترين مسئوليت هاي روابط عمومي دانست و در ادامه بر اهميت روابط داخل سازماني نيز تاكيد و انجام اين دو مهم را با تلاش روابط عمومي ممكن و ميسر دانست.
وي همچنين ضمن تشكر و تقدير از نوع نگاه و تفكر دكتر جعفري و ابراز رضايت از مديريت ايشان به معرفي دكتر مسعود كثيري مدير روابط عمومي دانشگاه پرداخت و ايشان را فردي بسيار فعال و مسئوليت پذير قلمداد نمود.
شايان ذكر است در اين مراسم ابتدا دكتري جعفري ضمن بيان گزارش عملكرد 28 ماهه خود در زمان تصدي پست مديريت روابط عمومي خواهان نگاهي بهتر به جايگاه روابط عمومي شد.
همچنين دكتر مسعود كثيري مدير روابط عمومي نيز ضمن تشكر از حسن ظن و اعتماد دكتر طالبي خواستار كسب اختيارات بيشتر در راستاي برداشتن گام هاي موثر تر براي رسيدن به اهداف متعالي دانشگاه شد و در اين خصوص حمايت سرپرست دانشگاه را بسيار موثر دانست.گفتني است در پايان مراسم لوح تقدير و هديه اي از طرف دكتر طالبي به دكتر جعفري اهدا و همچنين دكتر كثيري حكم مديريت خود را از دست سرپرست دانشگاه دريافت نمود.
 
 
 
تاریخ:
1393/04/21
تعداد بازدید:
110
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal