جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
دانشگاه اصفهان در يك سال گذشته امن ترين فضا براي فعاليت هاي علمي بوده است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
دانشگاه اصفهان در يك سال گذشته امن ترين فضا براي فعاليت هاي علمي بوده است
در نشست خبري مدير روابط عمومي با اصحاب رسانه استان اصفهان،دانشگاه اصفهان فضاي امني براي فعاليت هاي علمي قلمداد شد.


به گزارش وب سايت خبري
uinews يكشنبه 4 آبان ماه مصادف با شايعه ي تعطيل شدن دانشگاه در روز هاي شنبه و يكشنبه 3و4 آبان ماه، مدير روابط عمومي در پاسخ به خبرنگاران اصحاب رسانه ،فضاي دانشگاه را امن ترين فضا براي فعاليت هاي علمي،آموزشي و پژوهشي قلمداد نمود.
گفتني است در اين نشست دكتر مسعود كثيري ضمن ابراز تاسف از حوادث اسيد پاشي در اصفهان گفت: فتنه گران و سوء استفاده كنندگان از ماجراي اسيد پاشي در اصفهان به دنبال نا امن جلوه دادن فضاي دانشگاه و تحريك دانشجويان هستند.
وي در ادامه تصريح كرد دست هايي در كار است تا فضاي دانشگاه اصفهان را نا امن نشان دهند. مدير روابط عمومي همچنين دانشگاه اصفهان را در يك سال اخير امن ترين فضا براي فعاليت هاي علمي قلمداد نمود و آمار بالاي مقالات منتشر شده و رضايت زياد دانشجويان ،كاركنان و اساتيد را شاهدي بر اين مدعا دانست.
 
 
دكتر كثيري در پاسخ به سوالي در مورد حكم سرپرستي دانشگاه گفت: اين حكم همچنان به قوت خود باقي است و هيچ نامه اي مبني بر عدم وجاهت قانوني آن و معتبر نبودن امضاي سرپرست دانشگاه از سوي وزارت علوم ،تحقيقات و فناوري به ما ابلاغ نشده است.
گفتني است مدير روابط عمومي دانشگاه در اين نشست ضمن بيان اخبار و رويدادهاي مهم دانشگاه در يك سال اخير فضاي دانشگاه را يكي از امن ترين فضا هاي علمي،فرهنگي،پژوهشي و آموزشي قلمداد نمودو به سوالات مطرح شده از سوي خبرگزاري ها پاسخ داد. 
 
 
تاریخ:
1393/08/06
تعداد بازدید:
46
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal