جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
پيام تبريك سرپرست دانشگاه اصفهان  به مسيحيان شهر اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
پيام تبريك سرپرست دانشگاه اصفهان به مسيحيان شهر اصفهان
پيام تبريك سرپرست دانشگاه اصفهان به مسيحيان شهر اصفهان
سالروز تولد پيامبر صلح و دوستي، مهرباني و مودّت عيسي مسيح(ع) كه به تصريح قرآن از مادري باكره چون مريم كه تمام عمر خويش را به عبادت و بندگي خداوند صرف كردو سرانجام با زادن فرزندي پاك و مبشّر روح القدس اجر و مزد عبادات خويش را در دنيا و آخرت گرفتبشارتي براي همه آزادگان در جهان است.
گراميداشت سالروز تولد عيسي مسيح (ع) و همه پيامبران عظيم‌الشأن، فرصتي است تا زمينه‌هاي احترام متقابل در ميان اديان و گفت‌وگوي ميان آن‌ها تقويت شود و از مجراي اين تعامل، بشريت به تجلي روح صلح‌طلبانه، انساني و الهي اديان نزديكتر شود.
اسلام همواره از اين دو انسان آسماني با نهايت احترام ياد مي كند و مقام و منزلتي والا را برايشان متصور است،به طوري كه در جايي مي فرمايد :«و آنگاه كه فرشتگان گفتند:اى مريم خدا تو را برگزيد و تو را پاك ساخت و تو را بر زنان جهانيان برترى داد.»عيسي مسيح(ع) به رسالت رسيد تا حقيقت دين خدا را با نور وجودش كه برگرفته از ذات خداوند بود، به عصر خويش بشناساند.
اين اتفاق و تولد مبارك را به پيروان دين مسحيت، به خصوص مسيحيان ايران و مسيحيان ساكن اصفهان تبريك عرض نموده و آرزوي سلامت و شادكامي براي همه هموطنان عزيز مي نماييم.
 
دكتر هوشنگ طالبي
سرپرست دانشگاه اصفهان
تاریخ:
1393/10/03
تعداد بازدید:
23
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal