جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
جوابيه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
جوابيه
جوابيه مدير امورفرهنگي دانشگاه به خبرگزاري صاحب نيوز به مناسبت جشن خوابگاه هاي دانشجويي

پيرو خبر مندرج در سايت صاحب نيوز پيرامون جشن بزرگ خوابگاه هاي دانشگاه اصفهان ذكر نكاتي چند جهت تنوير اذهان خوانندگان محترم ضروري به نظر مي رسد

1- به نظر مي رسد نويسنده محترم با پيش فرض خاصي به سراغ جشن دانشگاه اصفهان آمده و پيش از آن كه به متن جشن و شادي و نشاط دانشجويان توجهي نشان دهد به حواشي آن پرداخته و بخش اعظم حاضرين در جلسه را ناديده انگاشته اند و تنها به رفتار عده اي قليل توجه نشان داده اند.
2- ضمنا" ايشان تمام كلمات مجري محترم حتي اين سخن ابتدايي وي را از تيغ نقد خود بي دريغ نگذاشته و راجع به كلام عرفي وي برداشتي ناظر به توهين به قرآن مجيد كرده اند.
3- انگيزه نويسنده از آن جايي آشكار مي شود كه تمامي تلاش هاي رئيس محترم دانشگاه در طول تصدي ايشان بر اين نهاد مقدس را به نوعي با چنين مراسم و عمل عده اي قليل گره مي زنند و سعي در مخدوش كردن تصوير فعاليت هاي ارزنده ايشان دارند. در حالي كه اين مراسم توسط ادارات فرهنگي دانشجويي انجام گرفته و رفتار عده اي قليل به هيچ عنوان مورد تائيد مسئولين ذيربط نبوده و نيست.
4- بايستي به اين نكته متذكر شد كه در تمام طول جشن مدير محترم حراست دانشگاه ،مدير فرهنگي ، مدير دانشجويي و مدير برنامه ريزي فرهنگي حضور داشتند و تذكرات لازم را گوشزد كرده اند. با اين وجود رفتار برخي از دانشجويان از سر شور و شعف برنامه را نمي توان حمل بر تائيد آن توسط مسئولين و نهاد دانشگاه دانست.
و اما سخن پاياني اين كه:
چرا عده اي قليل به خود اجازه مي دهند كه با گزينش بخشي از رفتار دانشجويان عزيز در مراسمي دانشجويي، اين را تعميم بخشيده و با الصاق دين و شعائر مقدس آن سعي در جلوه دادن اين مطلب هستند كه دانشجويان ما همگي در عملي سخيف شركت دارند. دانشجوياني كه خود معتقد به مباني ديني و هويت ايراني –اسلامي خود هستند و به جاست به جاي اشاعه مطالبي اين چنين و رسانه اي كردن و تشويش اذهان عمومي و توهين به جامعه دانشگاهي تذكرات لازم را از طريق مجاري صحيح آن به گوش مسئولين رسانده و در صورت عدم پاسخگويي مناسب،خود را ملزم به چنين امري بدانند. به جاست سعه صدر خود را در قبال رفتار عده اي قليل از دانشجويان عزيز بالا برده و به قول مولانا ديدگان خود را نسبت به مسائل بيناتر كنيم.

دكتر ابراهيم رضايي

مدير امور فرهنگي دانشگاه اصفهان

تاریخ:
1394/02/31
تعداد بازدید:
38
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal