جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
كارمندان نمونه دانشگاه اصفهان مورد تقدير قرار گرفتند
مراسم گراميداشت هفته دولت در دانشگاه اصفهان


به مناسبت گراميداشت هفته دولت و روز كارمند از كارمندان نمونه دانشگاه اصفهان تقدير به عمل آمد.

به گزارش وب سايت خبري uinews مراسم بزرگداشت هفته دولت روز چهارشنبه 5 شهريور ماه سال جاري با حضور هيات رئيسه و همچنين حضور پورشور كارمندان دانشگاه در محل تالار پيامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.

بنا به گزارش مذكور دكتر محمد رضا ايرواني مشاور رئيس دانشگاه در اين مراسم ضمن گراميداشت هفته دولت بر رعايت برخي از نكات اخلاقي براي كارمندان تاكيد نمود و با اشاره به احاديث امامان معصوم(ص)، رعايت تقوا،كارداني،صبر،خدمت به مردم،مردم دوستي،فروتني،تسريع در رسيدگي به امور مردم،گشاده رويي،حفظ حرمت،رعايت عدل،ترك منيت و اطاعت از مافوق را از ويژگي هاي يك كارمند مومن و وظيفه شناس دانست و بر رعايت اين ويژگي ها در بهبود امور تاكيد نمود.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمين دكتر علي تقوي نماينده دفتر مقام معظم رهبري در دانشگاه نيز خدمت به مردم را از بالاترين عبادت ها خواند و اظهار داشت :كارمندان با خدمت به مردم نه تنها بهترين عبادت را براي خود برگزيده اند بلكه راه رفتن به  بهشت را نيز براي خود هموار كرده اند. وي در ادامه بر داشتن رافت و مهرباني تاكيد و رعايت آن را مساوي با حل 50درصدي مشكلات مردم دانست.

شايان ذكر است در اين مراسم دكتر ولي اله ميرخاني معاون مالي و اداري دانشگاه نيز ضمن اشاره به پتانسيل بالاي كاركنان دانشگاه اصفهان نسبت به ساير دانشگاه هاي هم طراز اظهار داشت: در مقايسه انجام شده، زحمات كاركنان دانشگاه اصفهان نسبت به كاركنان دانشگاه هاي هم طراز از حجم و كيفيت غني تري برخوردار است. وي در ادامه اظهار اميدواري نمود كه با همكاري كاركنان بتوانند بر مشكلات موجود فائق آمده و در بهبود نيازهاي نيروي انساني، تلاش و كوشش بيشتري انجام دهند. معاون اداري و مالي دانشگاه همچنين از تلاش براي اخذ مجوز براي تبديل وضعيت كاركنان سخن گفت و اظهار اميدواري نمود كه در اين راستا بتوانند گام هاي موثري بردارند. وي در ادامه ضمن بررسي دستورالعمل ارتقا رتبه هاي كارمندان اظهار داشت: دستورالعمل ارتقا رتبه ي كارمندان در دستور كار اين معاونت قرار دارد و در حال بررسي و انجام است.

گفتني است در اين مراسم 43 نفر از كارمندان نمونه دانشگاه مورد تقدير قرار گرفتند.

تاریخ:
1394/06/07
تعداد بازدید:
53
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal