جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
English/العربيه
تازه ها
انتصاب جديد وزارت علوم
انتصاب عضو هيات علمي دانشگاه اصفهان

انتصاب عضو هيات علمي دانشگاه اصفهان

به گزارش وب سايت خبريuinews با صدور حكمي از طرف دكتر محمد فرهادي وزير علوم فناوري و اطلاعات ، دكتر علي اصغر ميرباقري فرد عضو هيات علمي گروه زبان و ادبيات فارسي دانشگاه اصفهان، به عنوان عضو شوراي توسعه پژوهش و فناوري در علوم انساني و هنر براي مدت 2 سال منصوب شدند. متن حكم دكتر فرهادي به شرح زير است:

جناب آقاي دكتر سيد علي اصغر ميرباقري فرد

عضو محترم هيات علمي دانشگاه اصفهان

سلام عليكم

نظر به مراتب تعهد،تخصص و شايستگي جنابعالي در آموزش عالي كشور به استناد ماده 5 آئين نامه شوراي توسعه پژوهش و فناوري در علوم انساني و هنر، بنا به پيشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوري به موجب اين حكم به عنوان عضو شوراي توسعه پژوهش و فناوري در علوم انساني و هنر براي مدت 2 سال منصوب مي شويد.

از خداوند بزرگ توفيق شما را در جهت اعتلاي جايگاه پژوهش و فناوري در حوزه علوم انساني و هنر و هدايت آن در جهت رفع نيازهاي جامعه مسئلت مي نمايم.

                                                                                                دكتر محمد فرهادي

تاریخ:
1394/06/09
تعداد بازدید:
70
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal