جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
دانشجويان هوش مصنوعي پرديس دانشگاه اصفهان در كنفرانس چين درخشيدند
دانشجويان هوش مصنوعي پرديس دانشگاه اصفهان در كنفرانس چين درخشيدند


به گزارش وب سايت خبري UINEWS دانشجويان كارشناسي ارشد مهندسي هوش مصنوعي پرديس دانشگاه اصفهان در مسابقات پيش‌بيني خريد و بازخريد (Purchase and Redemption forecasts)، با كسب مقام چهارم در ميان 4865 تيم، برگزيده شده و با حمايت مالي و دعوت Alibaba.comدر كنفرانس فينال آن مسابقات كه در تاريخ 17 تا 20 آگوست 2015 در شهر هانگ ژو در چين برگزار شد، كار خود را ارائه كردند و به تبادل نظر پرداختند.

اين مسابقات كه از مسابقات ليگ طلائي Tianchi (كميته تحقيق و پژوهش Alibaba) در حوزه داده‌كاوي داده‌هاي حجيم (Big Data Mining) است، بر تراكنشهاي سال 2013 و 2014ميليون‌ها كاربر گروه خدمات مالي AFSG (Ant Financial Services Group) براي پردازش و پيش‌بيني ورود و خروج نقدينگي حاصل از خريد و بازخريد كالاها و خدمات برگزار شد و تيم سه نفره دانشگاه اصفهان متشكل از خانم شيوا خزائي و آقايان پيام يداللهي و سيداحمدرضا رضيان، دانشجويان كارشناسي ارشد مهندسي هوش مصنوعي از 12مي تا 23 جون (فصل اول مسابقه) و 2 جولاي تا 23 جولاي (فصل دوم مسابقه در دو بخش) با همكاري مدير گروه محترم مهندسي هوش مصنوعي جناب آقاي دكتر احمدرضا نقش نيلچي وراهنمايي خانم دكتر فريا نصيري مفخم از اعضاي محترم هيات علمي دانشكده مهندسي كامپيوترشركت كردند. از بخش دوم در فصل دوم مسابقه، كار با پلت فرم ODPSانجام شد و بهترين رتبه در طول دو فصل با به كارگيري ‌روش SVM با كرنل RBF با پيش‌پردازش و تعديل Bios حاصل شد كه مقام چهارم را براي دعوت از اين تيم به همراه داشت. پرديس دانشگاه اصفهان، تنها تيم ايراني شركت‌كننده در اين مسابقات بوده است.

لازم به ذكر است پرديس دانشگاه اصفهان از سال 1392آغاز به فعاليت نموده واقدام به پذيرش دانشجوي تحصيلات از طريق آزمون سراسري نموده است.

تاریخ:
1394/06/25
تعداد بازدید:
30
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal