جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
بيانيه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
بيانيه
بيانيه دانشگاه به مناسبت هفته بسيج

تشكيل بسيج در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از جلوههاي الطاف خداوندي و از بركات انقلاب اسلامي و ميراثي بزرگ و هوشمندانه از رهبر بزرگ انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) است. بسيج نماد اقتدار، مقاومت و بصيرت ملتي است كه همواره در مقاطع حساس و سخت با خنثيسازي توطئههاي فراروي كشور، در همهي ابعاد مختلف اعم از فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي، سياسي و نظامي، گامهاي راهبردي تعيين كننده و اثرگذاري را در مسير حفاظت از نظام مقدس جمهوري اسلامي و پيشرفت و تعالي انقلاب و ميهن اسلامي برداشته است.

فرهنگ و تفكر بسيجي كه امروز فراتر از جغرافياي كشورمان در عرصههاي ظهور مقاومت اسلامي منطقه تبلور پيدا كرده است. موفقيت، صلابت، بالندگي و نقشآفريني تعيينكننده بسيج در صحنههاي مورد نياز انقلاب و كشور به ويژه در عرصه مقابله با توطئهها و فتنههاي داخلي و خارجي نشان از كارآمدي اين جلوه انقلاب است.

به گفته مقام معظم رهبري :«جنگ همه ى محتواى بسيج نبوده و نيست. بسيج، گسترده ى در همه ى عرصه هاى زندگى است. آن وقتى كه نوبت سازندگى است، بسيج پيشرو است؛ آن وقتى كه نوبت مددرسانى و خدمات است، بسيج پيشرو است؛ آن وقتى كه نوبت تحقيقات بسيار دقيق و ريز و حساس است، نيروهاى بسيجى در صفوف اولند»

دانشگاه اصفهان اين ايام غرور آفرين را به همه اقشار بسيجي تبريك عرض نموده و با توجه به تاكيدات رهبر انقلاب مبني بر به كارگيري و توجه به نيروهاي انقلابي و بسيجي، بر خود لازم مي داند در اين راستا پيشتاز باشد.

دكتر هوشنگ طالبي 
سرپرست دانشگاه اصفهان 
 
تاریخ:
1394/09/01
تعداد بازدید:
19
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal