جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
English/العربيه
تازه ها
اسامي روزهاي هفته پژوهش سال 94 اعلام شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
اسامي روزهاي هفته پژوهش سال 94 اعلام شد
دبير ستاد ملي هفته پژوهش و فناوري سال 94 از آغاز برنامه هاي اين هفته از 22 آذرماه خبر داد و اسامي روزهاي هفته پژوهش را اعلام كرد.

دبير ستاد ملي هفته پژوهش و فناوري سال 94 از آغاز برنامه هاي اين هفته از 22 آذرماه خبر داد و اسامي روزهاي هفته پژوهش را اعلام كرد.

 

به گزارش وب سايت خبري uinews و به نقل از خبرگزاري ايرنا : جلال بختياري روز يكشنبه در نشست مطبوعاتي اظهار كرد: وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در برگزاري هفته پژوهش سال هاي قبل، متولي اصلي بود و ديگر دستگاه ها مشاركت اندكي داشتند اما امسال ستاد ملي هفته پژوهش با همكاري و استقبال معاونان پژوهشي بسياري از وزارتخانه ها و سازمان هاي كشور روبه رو شد.
مديركل حمايت و پشتيباني امور پژوهشي و فناوري وزارت علوم از همكاري جدي وزارتخانه هاي كشور، صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوري اطلاعات و جهاد كشاورزي در برگزاري برنامه هاي هفته پژوهش سال جاري خبر داد.

وي افزود: هفته پژوهش سال 94 از روز يكشنبه، 22 آذرماه آغاز مي شود و اولين روز آن با عنوان 'پژوهش، فناوري و مدرسه' نامگذاري شده و با همكاري وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.
بختياري به نامگذاري دومين روز هفته پژوهش امسال (دوشنبه 23 آذرماه ) با عنوان
'
پژوهش، فناوري و صنعت' اشاره كرد و گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزاري برنامه هاي اين روز را عهده دار شده و فعالان صنعت كه از بخش هاي تحقيق و توسعه قوي برخوردارند، در نمايشگاه هفته پژوهش، نقش و حضوري پررنگ خواهند داشت.

به گفته وي، سه شنبه 24 آذرماه نيز با عنوان 'پژوهش، فناوري و دانشگاه كارآفرين' نام گرفته و طي آن فعاليت هاي پژوهشي دانشگاه ها و مراكز پژوهشي كشور در حوزه كارآفريني به نمايش گذاشته خواهد شد.

بختياري در مورد برنامه هاي درنظرگرفته شده براي روز ملي پژوهش، چهارشنبه 25 آذرماه نيز گفت: عنوان 'پژوهش، فناوري و حاميان پژوهش' براي اين روز درنظرگرفته شده و حاميان فعاليت هاي پژوهشي و فناوري در سراسر كشور مورد تجليل قرار خواهند گرفت.

دبير ستاد ملي هفته پژوهش و فناوري يادآور شد: پنج شنبه 26 آذرماه نيز با عنوان
'
پژوهش، فناوري، اقتدار ملي و اقتصاد مقاومتي' نام گرفته است و عنوان آخرين روز هفته پژوهش، جمعه 27 آذرماه نيز 'پژوهش، فناوري، حوزه و دانشگاه' است كه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، متولي برنامه ريزي و برگزاري برنامه هاي اين روز است و به همين مناسبت، نقش پژوهش هاي حوزه و دانشگاه در توسعه كشور در خطبه هاي نماز جمعه كشور معرفي و تبيين خواهد شد

 

تاریخ:
1394/09/12
تعداد بازدید:
58
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal