جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
ديدار رئيس دانشگاه اصفهان با شهردار" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
ديدار رئيس دانشگاه اصفهان با شهردار
دكتر جمالي نژاد شهردار اصفهان به اتفاق جمعي از مديران ارشد شهرداري با دكتر طالبي رئيس دانشگاه و هيات رئيسه دانشگاه اصفهان ديدار گفتگو نمودند.


دكتر جمالي نژاد شهردار اصفهان به اتفاق جمعي از مديران ارشد شهرداري با دكتر طالبي رئيس دانشگاه و هيات رئيسه دانشگاه اصفهان ديدار گفتگو نمودند.

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر جمالي نژاد با حضور در دانشگاه اصفهان با دكتر طالبي رئيس دانشگاه اصفهان و هيات رئيسه دانشگاه ديدار و گفتگو نمودند.

 

بنا به گزارش مذكور در اين ديداردكتر طالبي، دانشگاه اصفهان را منشا اثر و فرهنگ ساز براي جامعه دانست و سرمايه گذاري شهرداري، در زمينه هاي عمراني و مديريت شهري،آموزشي ، پژوهشي، فرهنگي و گردشگري و امور بين الملل را بسيار  مطلوب ارزيابي و بر ضرورت همكاري دوجانبه شهرداري و دانشگاه تاكيد نمود.

گفتني است در اين ديدار به ساخت و راه اندازي شهرك علمي تحقيقاتي در حوزه هاي علوم انساني اشاره ومقرر شد دانشگاه اصفهان با همكاري شهرداري و استانداري اصفهان اقدام به ساخت و راه اندازي شهرك علمي تحقيقاتي در حوزه هاي علوم انساني در شمال اصفهان و جنوب بهارستان نمايند.رئيس دانشگاه اصفهان در ادامه آمادگي خود را جهت هرگونه تعامل و مشاركت با شهرداري در زمينه هاي فوق الذكر اعلام نمود.

لازم به ذكر است دكتر جمالي نژاد شهردار اصفهان نيز ضمن ابراز خرسندي از تعامل دوجانبه شهرداري و دانشگاه آمادگي خود را جهت همكاري هاي گسترده در عرصه هاي آموزشي ، پژوهشي، ارتباطات بين الملل، پروژه هاي عمراني اعلام و از همكاري دو جانبه دو سازمان ابراز خرسندي نمود.

شايان ذكر است در اين جلسه در خصوص ساخت درب ورودي دانشگاه در كنار ايستگاه مترو، ادامه مسير خيابان توحيد ، اصلاح ورودي شمالي دانشگاه و احداث پاركينگ، نوسازي و بهسازي خيابان ها و فضاي سبز دانشگاه، اصلاح نرده هاي دانشگاه، مشاركت هاي دانشگاه در مباحث فرهنگ سازي و رسانه اي شهرداري صحبت و قول همكاري دو جانبه داده شد.

در پايان با توافق و پيشنهاد رئيس دانشگاه و شهردار اصفهان مقرر شد، دكتر طيب نيا به نمايندگي از دانشگاه اصفهان و مهندس صمصام شريعت به نمايندگي از شهرداري موارد فوق الذكر را پي گيري نمايند.

 

تاریخ:
1394/12/11
تعداد بازدید:
35
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal