جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
مسابقات ورزشي كاركنان دانشگاه اصفهان تا فرارسيدن ماه مبارك رمضان ادامه دارد." class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مسابقات ورزشي كاركنان دانشگاه اصفهان تا فرارسيدن ماه مبارك رمضان ادامه دارد.
معاون اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان گفت: هدف از برگزاري اين مسابقات ايجاد شور و نشاط و شادابي ميان همكاران دانشگاهي است.

معاون اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان گفت: هدف از برگزاري اين مسابقات ايجاد شور و نشاط و شادابي ميان همكاران دانشگاهي است.

احمد همه ويسي در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه اصفهان با بيان اينكه مسابقات ورزشي كاركنان دانشگاه اصفهان از تاريخ 21 بهمن سال 94 آغاز شد، گفت: اين مسابقات در دو بخش اعضاي هيات علمي و كاركنان بانوان و آقايان در حال برگزاري است.

وي در خصوص هدف برگزاري اين مسابقات توضيح داد: هدف از برگزاري اين مسابقات ايجاد شور و نشاط و شادابي ميان همكاران دانشگاهي است. در هر دوره از اين مسابقات عده اي شركت كننده و عده اي تماشاچي هستند. اما اميدواريم در هر دوره تماشاچيان هم به شركت كنندگان تبديل شوند و از همكاران دانشگاه دعوت مي كنيم در اين مسابقات كه برايش هزينه و زمان صرف شده است، شركت كنند.

معاون اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان افزود: اين مسابقات در بخش آقايان به دليل به حد نصاب رسيدن شركت كنندگان براي اعضاي هيات علمي و كاركنان به صورت جداگانه در رشته هاي فوتسال، واليبال، تيراندازي با تفنگ، تنيس روي ميز و شنا و در بخش خانم ها به دليل كم بودن تعداد شركت كنندگان خانم به صورت مشترك براي اعضاي هيات علمي و كاركنان در رشته هاي واليبال، دارت، تيراندازي با تفنگ، شنا و آمادگي جسماني در سه آيتم برگزار مي شود.

همه ويسي با بيان اينكه تيم واليبال آقايان با 7 تيم از كارمندان و 7 تيم از اعضاي هيات علمي در حال برگزاري است، اضافه كرد: در بخش آقايان مسابقات رشته شنا قبل از عيد برگزار شد، نفرات برتر مشخص شدند، بعد از آن مسابقات واليبال و اكنون مسابقات فوتسال را آغاز كرديم. همچنين بخش خانم ها با چهار تيم در بخش كارمندان و هيات علمي از اين هفته آغاز مي شود.

وي با بيان اينكه سعي مي كنيم مسابقات ورزشي كاركنان را تا فرارسيدن ماه مبارك رمضان به پايان برسانيم، تصريح كرد: تصميمات مربوط به اين مسابقات توسط كميته ورزشي كاركنان كه متشكل از اعضاي معاونت دانشجويي، معاونت اداري مالي، رييس اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان، نماينده اعضاي هيات علمي و نماينده كاركنان دانشگاه است گرفته مي شود. و قرار است به نفرات برتر جوايز خوبي اهدا شود. اما در انتخاب جوايز سعي داشتيم به صورت نقدي نباشد زيرا جوايز نقدي خرج مي شود و ماندگار نخواهد بود.

تاریخ:
1395/02/19
تعداد بازدید:
69
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal