جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
سرپرست حراست دانشگاه اصفهان معرفي و منصوب شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
سرپرست حراست دانشگاه اصفهان معرفي و منصوب شد
طي مراسمي با حضور مدير حراست كل استان و اعضا هيات رئيسه دانشگاه ، سرپرست حراست دانشگاه اصفهان معرفي و منصوب شد

طي مراسمي با حضور مدير حراست كل استان و اعضا هيات رئيسه دانشگاه ، سرپرست حراست دانشگاه اصفهان معرفي و منصوب شد

به گزارش وب سايت خبريuinews   طي مراسمي كه شنبه 29 خرداد ماه سال جاري در تالار رزمجو دانشگاه اصفهان برگزار شد،دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان ضمن معرفي آقاي صالحي به عنوان سرپرست حراست دانشگاه از زحمات آقاي روزبه  تقدير و تشكر به عمل آورد.

بنا به گزارش مذكور دكتر طالبي  در اين مراسم ، با اشاره به منويات مقام معظم رهبري مبني بر ايجاد فضاي آرامش حاكم در دانشگاه در 2 سال گذشته  اظهار داشت: امنيت حاكم در دانشگاه خصوصا" در 2 سال اخير مرهون زحمات و تلاش هاي حراست و همه دانشگاهيان بوده و ما قدر دان زحمات كاركنان اين حوزه هستيم.  

رئيس دانشگاه در ادامه بيانات خود افزود: ايجاد فضاي آرام و امن كه توسط حراست دانشگاه تامين شده منجر به پيشرفت و پيشبرد اهداف متعالي علمي دانشگاه در سال هاي اخير شده است. وي ارتقاء شآن و جايگاه اعضاي هيات علمي، كاركنان و دانشجويان دانشگاه را مرهون ايجاد فضاي امن و آرام دانشگاه دانست و گفت: اين فضاي امن و آرام مرهون زحمات اداره حراست دانشگاه است كه بايد در حفظ آن كوشا باشيم.

در ادامه مراسم دكتر سلطاني مدير كل اطلاعات استان نيزضمن بيان جايگاه ارزشمند حراست در دانشگاه اظهار داشت: وظيفه حراست، حمايت و پشتيباني ومحافظت از دانشگاه به عنوان يك ثروت عمومي است .وي در ادامه بيانات خود افزود: امروز اولين هدف دشمن ، جلب نيروهاي فرهيخته و عالم كشور است.و وظيفه ما حفظ شان و جايگاه اين بزرگواران در دانشگاه و كشور مي باشد. وي در پايان بر تعامل دو جانبه و چند جانبه بين دانشگاه و حراست در راستاي ايجاد فضاي آرام و افزايش توليد علم و دانش تاكيد نمود.

گفتني است در ادامه اين مراسم آقاي كرمي مدير  حراست كل استان نيز ضمن تقدير از زحمات آقاي روزبه، براي آقاي صالحي آرزوي توفيق و موفقيت نمود. وي همچنين ضمن بيان اهميت جايگاه علم در جامعه اسلامي اظهار داشت: حضرت اميرالمومنين (ع) مي فرمايند: هركس علم را پيدا كند مي تواند فرمانروايي نمايد. مدير كل حراست استان همچنين با اشاره به منويات مقام معظم رهبري اظهار داشت: توليد علم به تنهايي كافي نيست. علم بايد به فناوري و فناوري نيز به صنعت و صنعت نيز به توسعه و پيشرفت كشور منجر شود. وي اين حلقه از توليد علم تا توسعه و پيشرفت را جهاد در راه خدا دانست و گفت كسي كه در اين عرصه گام بردارد مجاهد في سبيل الله است.

مدير حراست كل استان در ادامه به بيان جايگاه حراست دانشگاه با توجه به منويات مذكور از مقام معظم رهبري پرداخت و گفت:برنامه ريزي،سازمان دهي، هدايت و كنترل و نظارت از وظايف مدير حراست است و بايد در اين چهار مورد نقش خود را به نحو احسن ايفا نمايد .

لازم به ذكر است در اين مراسم آقاي روزبه نيزضمن ارائه گزارش مبسوطي از فعاليت انجام شده در دوره مديريت خود، اظهار داشت: حراست با توجه به اشراف اطلاعاتي كه به مجموعه دارد مشاور خوبي براي مديريت سازمان محسوب مي شود.وي به مواردي در خصوص حفاظت از پرسنل،احقاق حقوق كاركنان، احقاق حقوق ارباب رجوع و پيش گيري هاي انجام شده از وقوع تخلفات در دانشگاه اشاره و نحوه عملكرد حراست دانشگاه در اين راستا را بسيار خوب ارزيابي نمود.

شايان ذكر است آقاي صالحي مدير حراست دانشگاه نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد مسئولين دانشگاه و مديران حراست استان به ايشان اظهار داشت: سلامت و آرامش حاكم در دانشگاه بسيار حائز اهميت است . وي اظهار اميدواري نمود كه باهمكاري نيروهاي خدوم اداره حراست به حفظ و كرامت حاكم در دانشگاه تداوم بخشيده تا فضايي آرام براي ارتقا علمي ، آموزشي ، پژوهشي  و فرهنگي دانشگاه فراهم گردد. وي در پايان ضمن تاكيد بر اهميت خلوص نيت در انجام امور محوله خواستار همدلي و همكاري دوجانبه دانشگاه و حراست شد 

تاریخ:
1395/03/30
تعداد بازدید:
1065
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal