جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
دانشكده شيمي جز دانشكده هاي محوري و تاثير گذار دانشگاه است." class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
دانشكده شيمي جز دانشكده هاي محوري و تاثير گذار دانشگاه است.
رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده شيمي اظهار داشت: دانشكده شيمي جز دانشكده هاي محوري و تاثيرگذار دانشگاه اصفهان است.


رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده شيمي اظهار داشت: دانشكده شيمي جز دانشكده هاي محوري و تاثيرگذار دانشگاه اصفهان است.

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم تقدير از دكتر حسن سبزيان و معارفه دكتر بهرام يداللهي به عنوان رئيس دانشكده شيمي كه با حضور هيات رئيسه و جمعي از اعضاي هيات علمي دانشكده شيمي و دانشگاه در اتاق شورا اين دانشكده ، برگزار شد، اظهار داشت: دانشكده شيمي يكي از مجموعه هاي پرظرفيت دانشگاه اصفهان است كه همواره موجبات اعتبار و افتخار دانشگاه را فراهم نموده است. وي در ادامه برخورداري دانشكده شيمي از شاخص هاي ارزشمندي كه منجر به افزايش رتبه بندي دانشگاه اصفهان در سطح كشور و جهان شده است را بسيار مثبت ارزيابي نمود و اظهار داشت:دانشكده شيمي دانشگاه اصفهان داراي ظرفيت و پتانسيل بسيار بالايي از نظر تاثير گذاري اعضاي هيات علمي از جنبه هاي پژوهشي،آموزشي و ساير موارد در سطح كشور و دانشگاه مي باشد.

رئيس دانشگاه در ادامه ضمن بيان اثربخشي بسيار محوري و بسزا دانشكده شيمي در سطح كشور و جهان افزود:در حال حاضر ،حضور 5 نفر از اعضاي هيات علمي اين دانشكده كه به عنوان دانشمند جهاني ISI شناخته شده اند، از افتخارات دانشگاه اصفهان است كه بدون ترديد در افزايش رتبه بندي دانشگاه اصفهان در بين 14 دانشگاه برتر كشور بسيار موثر و كارآمد بوده است.

دكتر طالبي در ادامه بيانات خود ، ضمن توجه بيشتر به ظرفيت هاي دانشكده شيمي بر افزايش امكانات مورد نياز اين دانشكده تاكيد نمود و اظهار داشت:توجه به ظرفيت ها بايد در راستاي تبديل دانش به فناوري و فناوري به ثروت باشد تا در راستاي اهداف متعالي جامعه گام هاي موثر تري برداشته شود.

رئيس دانشگاه اصفهان ، حضور دانشجويان دكتري را فرصتي مغتنم براي تشكيل پنل هاي پنج ساله در راستاي غني سازي ظرفيت هاي موجود دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

دكتر طالبي در ادامه ضمن تقدير از زحمات چندساله دكتر سبزيان ، وي را نيرويي موثر و كارآمد دانست و براي ايشان آرزوي موفقيت نمود. وي همچنين به معرفي دكتر بهرام يدالهي به عنوان رئيس دانشكده شيمي پرداخت و اظهار داشت:دكتر يدالهي از نيروهاي جوان و خوش فكر دانشكده شيمي است كه از محبوبيت خاصي بين همكاران خود برخوردار است. وي در پايان خواستار همبستگي،همكاري و همدلي اعضاي دانشكده شيمي با رئيس جديد دانشكده شد و براي ايشان آرزوي موفقيت و پيروزي نمود.

گفتني است در اين مراسم دكتر محمد رضا ايرواني مشاور رئيس دانشگاه و دبير هيات رئيسه نيز ضمن معرفي دانشكده شيمي ، گزارش مبسوطي از مراحل تشكيل اين دانشكده ارائه نمود. وي همچنين خواستار استفاده بهينه از ظرفيت هاي بسيار خوب دانشكده در سطح كشور و جهان شد و پتانسيل موجود در اين دانشكده را بسيار خوب ارزيابي نمود.

لازم به ذكر است دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري مالي دانشگاه نيز ضمن تبريك به رئيس دانشكده شيمي بر سياست هاي رئيس دانشگاه اصفهان در خصوص افزايش سطح رتبه بندي دانشگاه اصفهان پرداخت و اظهار نمود: لازم است افرادي كه مي توانند شاخص هاي دانشگاه اصفهان را تغيير داده و سطح رتبه بندي دانشگاه را افزايش دهند ، بيشتر مورد توجه قرار گيرند.

وي در ادامه افزود: در حال حاضر 80% از شاخص هايي كه منجر به تغيير در رتبه بندي دانشگاه مي شوند ، شناسايي شده اند كه با همكاري معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه اصفهان ، برنامه ريزي هاي لازم در اين خصوص در حال بررسي و انجام است.

دكتر ميرخاني در ادامه استفاده از خرد جمعي در توسعه و پيشرفت جامعه را بسيار مهم و ضروري قلمداد نمود و بر افزايش خرد جمعي در دانشگاه تاكيد نمود.

شايان ذكر است در ادامه اين مراسم دكتر سبزيان نيز ضمن ارائه گزارش مبسوطي از عملكرد چند ساله خود براي دكتر يداللهي آرزوي موفقيت و توفيق در مسئوليت جديد نمود.

دكتر يداللهي رئيس دانشكده شيمي نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد دكتر طالبي ، خواستار حمايت هيات رئيسه و همدلي و همكاري اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشكده شد. وي در ادامه افزود: عدالت از نظر من بسيار مهم است و به عدالت معتقدم ولي به مساوات نه.

 

 

 
تاریخ:
1395/04/27
تعداد بازدید:
113
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal