جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
English/العربيه
تازه ها
رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل دانشگاه اصفهان معرفي شد." class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل دانشگاه اصفهان معرفي شد.
طي حكمي از سوي رئيس دانشگاه اصفهان،رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل، معرفي و از زحمات دكتر ابوطالبي تقدير به عمل آمد.


طي حكمي از سوي رئيس دانشگاه اصفهان،رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل، معرفي و از زحمات دكتر ابوطالبي تقدير به عمل آمد.

به گزارش وب سايت خبري uinews مراسم معارفه رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل روز يكشنبه 25 مهر ماه با حضور هيات رئيسه دانشگاه و جمعي از اساتيد و كاركنان دانشكده مذكور در محل تالار صدر اين دانشكده برگزار شد.

بنا به گزارش مذكور دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در اين مراسم ضمن معرفي دكتر مهدي مومني به عنوان رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل از زحمات دكتر محسن ابوطالبي تقدير به عمل آورد.

رئيس دانشگاه اصفهان در ادامه بيانات خود، يكي از اركان توسعه را هم افزايي دانست و اظهار داشت: ادغام گروه عمران و نقشه برداري از دانشكده فني و مهندسي به دانشكده حمل و نقل و هم افزايي اين گروه ها ، نويد بخش توسعه در اين دانشكده است.

وي در ادامه كيفيت بخشي به مسائل آموزشي و پژوهشي دانشگاه را در اولويت كار مديران دانست و اظهار داشت: هرچند فراهم آوردن امكانات و تجهيزات دانشكده ها از دغدغه هاي فعلي مديران است ولي در عين حال افزايش سطح كيفي دانشگاه و ارتقا رتبه علمي نبايد فراموش شود و در اين راستا از وظايف مديران، پيش بيني راهكار هاي اساسي و علمي در ارتقا سطح كيفي دانشگاه در سطح ملي و جهاني است.  

دكتر طالبي ادغام دانشكده حمل و نقل با گروه هاي عمران و نقشه برداري را به نفع دانشگاه دانست و اظهار اميدواري نمود كه با توجه به پتانسيل جوان و كارآمد گروه هاي مذكور ، تغييرات اساسي و كيفي در سطح علمي دانشگاه ايجاد شود.

رئيس دانشگاه در ادامه خواستار احساس خودكفايي و ارائه طرح هاي كاربردي در دانشكده شد و در ادامه بيانات خود افزود: زمان آن رسيده كه وارد دانشگاه نسل سوم و كارآفرين شويم. وي تربيت دانش آموختگان كارآفرين، داشتن همكاري با مراكز علمي جهان و تنوع بخشي به درآمدهاي اختصاصي را از ويژگي‌هاي دانشگاه‌هاي نسل سوم دانست و اظهار داشت: دانشكده عمران و حمل و نقل نيز مي تواند با ظرفيت و انگيزه بالا و تحمل صبر و پشتكار به عنوان دانشكده ايي كار آفرين ،پله هاي ترقي را طي نموده و سطح ارتقا دانشگاه را بيش از پيش افزايش دهد.

شايان ذكر است در اين مراسم دكتر محمدرضا ايرواني مشاور رئيس دانشگاه و دبير هيات رئيسه نيز ضمن ارائه گزارش مبسوطي از نحوه تشكيل دانشكده عمران و حمل و نقل اظهار داشت: سياست تجميع گروه هاي عمران و نقشه برداري با دانشكده حمل و نقل و تشكيل دانشكده جديد عمران وحمل ونقل در هيات رئيسه دانشگاه مطرح و پس بررسي هاي كارشناسانه مقرر شد كه اين ادغام انجام شود. وي گسترش و توسعه رشته هاي اين دانشكده را در گرو همكاري و هم افزايي آنان دانست و اظهار اميدواري نمود كه اين دانشكده با وجود پتانسيل بالا موجبات رشد و ارتقا سطح علمي دانشگاه را فراهم آورد.

گفتني است در ادامه اين نشست دكتر ابوطالبي رئيس سابق دانشكده حمل و نقل نيز ضمن ارائه گزارش مبسوطي از عملكرد دانشكده حمل و نقل ، براي دكتر مومني آرزوي موفقيت و توفيق نمود. دكتر مهدي مومني رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل نيز ضمن سپاس از حسن اعتماد رئيس دانشگاه به برخي از كمبود ها ي تجهيزاتي و پرسنلي دانشكده اشاره نمود و خواستار مساعدت رياست دانشگاه در بهتر شدن فضاي كمي و كيفي دانشكده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تاریخ:
1395/07/25
تعداد بازدید:
68
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal