جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
 بيست و يكمين رويداد ايده شو در دانشگاه اصفهان برگزار شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
بيست و يكمين رويداد ايده شو در دانشگاه اصفهان برگزار شد
بيست و يكمين رويداد ايده شو در تاريخ 28 مهر ماه سال جاري با حضور پرشور قريب به 300 نفر از دانشجويان و ايده پردازان به همت معاونت پژوهشي در دانشگاه اصفهان برگزار شد.


 

بيست و يكمين رويداد ايده شو در تاريخ 28 مهر ماه سال جاري با حضور پرشور قريب به 300 نفر از دانشجويان و ايده پردازان دردانشگاه اصفهان برگزار شد.

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر جواد راستي مدير مركز بازي هاي رايانه اي دانشگاه اصفهان در مراسم بيست و يكمين رويداد ايده شو پيرامون ايده پردازي و آينده شغلي ايراد سخن نمود و در ادامه از بين 27 ايده ارسالي به دبيرخانه، تعداد 12 ايده داوري و جهت ارائه برگزيده شد. در مرحله نخست؛ ايده پردازان در زمان 3 دقيقه اي به شرح ايده خود پرداخته و پس از بررسي و اظهار نظر داوران مورد ارزيابي قرار گرفته با توجه به كدهاي اختصاص يافته براي هر ايده، توسط شركت كنندگان انتخاب و با توجه به امتياز كسب شده از هيات داوران تعداد 5 ايده برتر برگزيده و به مرحله نهايي راه يافت. گفتني است بخش دوم با سخنراني مهندس اسديان سرپرست جذب و پذيرش شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان شروع و در ادامه ايده هاي منتخب در زمان 4 دقيقه اي به دفاع از ايده خود با پاسخ به سئولات طرح شده توسط هيات داوران پرداختند.شايان ذكر است در پايان، با امتياز كسب شده از مرحله نهايي چهار ايده، انتخاب و به آنان جوايز نفيسي اهداء گرديد.

تاریخ:
1395/08/03
تعداد بازدید:
15
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal