جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
كارگاه آموزشي به روز رساني اتوماسيون و كاربرد آن در دانشگاه اصفهان برگزار شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
كارگاه آموزشي به روز رساني اتوماسيون و كاربرد آن در دانشگاه اصفهان برگزار شد
همزمان با به روز شدن سيستم اتوماسيون اداري كارگاه آموزشي استفاده از سيستم اتوماسيون و معرفي قابليت هاي نسخه جديد اتوماسيون در تاريخ 13 دي ماه سال جاري در اتاق شورا معاونت پژوهشي دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.

 

 همزمان با به روز شدن سيستم اتوماسيون اداري كارگاه آموزشي استفاده از سيستم اتوماسيون و معرفي قابليت هاي نسخه جديد اتوماسيون در تاريخ 13 دي ماه سال جاري در اتاق شورا معاونت پژوهشي دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.

 به گزارش وب سايت خبري uinews كارگاه آموزشي به روز رساني اتوماسيون و كاربرد آن با حضور بيش از 100 نفر از مسئولين دفاتر و كارشناسان دانشگاه دراتاق شورا معاونت پژوهشي دانشگاه برگزار شد.لازم به ذكر است در اين كارگاه مهندس حسامي زاده مسئول واحد اتوماسيون اداري با يادآوري اينكه قريب يك دهه از همكاري و تعامل جهت اجراي سامانه اتوماسيون اداري در دانشگاه اصفهان مي گذرد، وظايف محوله به واحد اتوماسيون اداري را تشريح و اظهار داشت: اين واحد علاوه بر مسئوليت سامانه اتوماسيون اداري در زمينه سخت افزار و شبكه ساختمان مركزي‌ و همچنين انجام وظايف روزمره در زمينه اتوماسيون و سيستم هاي اطلاعاتي‌در راستاي تحقق دولت الكترونيك، با توسعه اتوماسيون در سطح دانشگاه ‌ايجاد و تكميل ارتباط الكترونيكي با ساير مراجع و دستگاه هاي برون دانشگاهي ، مديريت دبيرخانه ها ، بايگاني هاي الكترونيكي،‌ كمك در فرآيند تكميل اطلاعات ،‌ نصب و راه اندازي سامانه هاي مورد نياز حوزه مالي و اداري اقدامات مهم و موثري را پيشنهاد،‌پيگيري و اجرا نموده است.

 وي در پايان از همه همكاران بابت صبر و شكيبايي و همكاري هاي موثري كه در اين مدت جهت برقراري و اجراي سيستم اتوماسيون نمودند، تشكر كرده و به تشريح امكانات نسخه جديد اتوماسيون اداري و قابليت هاي اين نسخه پرداخت.

شايان ذكر است در اين كارگاه آموزشي، نماينده شركت آي كن نيز ضمن ارائه آخرين نسخه اتوماسيون، نحوه انجام كار با نسخه جديد را آموزش داده و به سئوالات شركت كنندگان در كارگاه پاسخ داد.

گفتني است اين كارگاه در دو نوبت يك ساعته برگزار گرديد و با پيشنهادات و نقطه نظرات كارشناسان و مسئولين دفاتر در مورد سامانه اتوماسيون به كار خود پايان داد.

 

تاریخ:
1395/10/25
تعداد بازدید:
14
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal