جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
دهه فجر بر همه فجر آفرينان مبارك باد " class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
دهه فجر بر همه فجر آفرينان مبارك باد
دهه فجر انقلاب اسلامي از ايام الهي است، ايامي كه موسي زمان ،امت ما را از ظلمات استبداد به نور وحدانيت و انسجام ملي رهنمون شد.


دهه فجر انقلاب اسلامي از ايام الهي است، ايامي كه موسي زمان ،امت ما را از ظلمات استبداد به نور وحدانيت و انسجام ملي رهنمون شد.

با پيروزي انقلاب اسلامي تحول عظيمي در عرصه هاي اجتماعي، فرهنگي و علمي صورت گرفت و در اين راه دستاوردهاي شگرفي پديد آمد به طوري كه پس از سي و هشت سال از پيروزي انقلاب اسلامي نام ايران در حوزه هاي علمي بلندآوازه شد و مقام بالا و رتبه والايي در سطح بين المللي بدست آورد و اين دستاوردي است كه بايد براي آن خدا را شاكر باشيم. ملت ما در عرصه هاي علمي پس از انقلاب اسلامي پيروز و سرفراز شد و در كنار اين سرفرازي و پيروزي نام بلند ايران در بسياري از عرصه هاي علمي در ميان كشورهاي پيشرفته قرار گرفت. در سايه اين تحول عظيم اكنون نوبت همه عزيزان دانشگاهي و دانشجويان عزيز است تا با دست مايه علمي ثروت عظيمي را از راه تبديل علم به فناوري بدست آورند.

 
تاریخ:
1395/11/12
تعداد بازدید:
17
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal