جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
كانال تلگرام امور فناوري، مركز رشد و كارآفريني راه اندازي شد" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
كانال تلگرام امور فناوري، مركز رشد و كارآفريني راه اندازي شد
كانال تلگرام امور فناوري، مركز رشد و كارآفريني راه اندازي شده است و دانشگاهيان مي توانند از طريق اين كانال از اخبار و اطلاعيه هاي مربوط به مالكيت فكري و ثبت اختراعات و مركز رشد و كارآفريني مطلع شوند.


كانال تلگرام امور فناوري، مركز رشد و كارآفريني راه اندازي شده است و دانشگاهيان مي توانند از طريق اين كانال از اخبار و اطلاعيه هاي مربوط به مالكيت فكري و ثبت اختراعات و مركز رشد و كارآفريني مطلع شوند.

مديريت امور فناوري، مركز رشد و كارآفريني دانشگاه اصفهان به منظور سهولت اطلاع رساني و تسريع در انعكاس اخبار آموزشي و همچنين آشنايي بيشتر دانشگاهيان با مالكيت فكري و ثبت اختراعات و مركز رشد و كارآفريني اقدام به راه اندازي كانال اطلاع رساني در شبكه اجتماعي تلگرام كرده است.

كاربران اين شبكه اجتماعي مي توانند با عضويت در كانال به نشاني ui_technology@ از اخبار و مطالب مرتبط بهره مند گردند.

تاریخ:
1395/12/22
تعداد بازدید:
19
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal