جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
                توجه به مركز مشاوره دانشگاه يك اصل است " class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
توجه به مركز مشاوره دانشگاه يك اصل است
دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم تقدير از كاركنان مركز مشاوره دانشگاه ،توجه به مركز مشاوره را يك اصل دانست .


 

 

               

دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم تقدير از كاركنان مركز مشاوره دانشگاه ،توجه به مركز مشاوره را يك اصل دانست .
 

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در راستاي معرفي مركز مشاوره دانشگاه اصفهان از طرف مدير كل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم تحقيقات و فناوري، به عنوان مركز مشاوره نمونه سال 95 در بين دانشگاه هاي سراسر كشور، روز چهارشنبه دهم خرداد ماه سال جاري در محل دفتر رياست دانشگاه از كاركنان اين مركز تقدير نمود.

بنا به گزارش مذكور دكتر طالبي در اين مراسم ضمن تقدير از كاركنان مركز مشاوره و  بيان اهميت كار اين مركز اظهار داشت: مركز مشاوره دانشگاه اصفهان با هدف ارتقاء سطح بهداشت رواني دانشجويان و پيشگيري از بروز و شيوع آسيب هاي رواني، خدمات خود را به دانشجويان ارائه مي كند. وي توجه به مركز مشاوره در دانشگاه را يك اصل دانست و درادامه اصل پيشگيري را بهتر از درمان قلمداد نمود و خواستار تمهيداتي از سوي مركز مشاوره در راستاي پيشگيري از مشكلات دانشجويان شد.

دكتر طالبي در ادامه بيانات خود ضمن اشاره به پتانسيل بالاي دانشگاه اصفهان خواستار استفاده از ظرفيت هاي دانشكده علوم تربيتي و مشاوره  در امر جهت دهي به پايان نامه هاي دانشجويان تحصيلات تكميلي اين دانشكده در خصوص ارائه راهكارهايي علمي براي  ايجاد محيطي سالم و با نشاط  در دانشگاه شد.

رئيس دانشگاه همچنين وجود فضاي سبز مناسب، اماكن ورزشي و فرهنگي  دانشگاه اصفهان را به عنوان يكي از ظرفيت هاي مناسب و موثر در كمك به مركز مشاوره در راستاي ايجاد فضايي سرشار از نشاط و شادي براي دانشجويان قلمداد نمود.

شايان ذكر است در اين مراسم دكتر علي اكبر كجباف معاون دانشجويي دانشگاه نيز ضمن ارزيابي عملكرد مركز مشاوره ، انتخاب اين مركز به عنوان مركز مشاوره نمونه در سطح كشور را مرهون زحمات كاركنان دلسوز و خدوم مركز مشاوره دانست كه در ساعات اداري و غير اداري وظايف مشاوره،مددكاري،درمان و هدايت دانشجويان را بر عهده دارند.

لازم به ذكر است دكتر احمد صادقي رئيس مركز مشاوره دانشگاه نيز  با اشاره به همكاري بيش از 30 مشاور و روان شناس با اين مركز افزود: در بخش مشاوره در زمينه هاي تحصيلي، شغلي، ازدواج و خانواده، عاطفي، رواني، حقوقي، ژنتيك و مذهبي مشاوره هاي لازم به دانشجويان در محل مركز، خوابگاه ها و دانشكده ها ارائه مي شود.
وي با بيان اينكه كارگاه هاي آموزشي نيز در زمينه هاي مختلفي مانند مهارت هاي زندگي و تحصيلي، آموزش پيش از ازدواج، مهارت هاي شغلي و كاريابي نيز توسط اين مركز برگزار مي شود، اظهار كرد: اگر دانشجويي به دلايلي از جمله مشكل هاي روانشناختي دچار افت تحصيلي شد نيز خدمات مشاوره لازم براي وي در نظر گرفته مي شود.

.وي در ادامه كارمندان مركز مشاوره را به عنوان بهترين كارمندان دانشگاه معرفي و همكاري بي دريغ ايشان در انجام امور مشاوره براي دانشجويان را قابل تقدير دانست. دكتر صادقي همچنين افزود : در حال حاضر  مركز مشاوره برنامه ريزي منظم و دقيق تري نسبت به سال هاي گذشته انجام داده و اميد است كه در سال آينده اقدامات مطلوب تري در راستاي بهبود شرايط موجود انجام پذيرد.    

 لازم به ذكر است دكتر حميد يعقوبي، مدير كل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم تحقيقات و فناوري با انتشار نامه اي با معرفي مركز مشاوره دانشگاه اصفهان به عنوان مركز مشاوره نمونه سال 95 دانشگاه هاي كشور از دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در حمايت و پشتيباني از خدمات بهداشت رواني دانشجويان قدرداني كرده است. 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
تاریخ:
1396/03/10
تعداد بازدید:
75
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal