جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
دكتر طالبي: طرح تجميع كتابخانه هاي اقماري دانشگاه نشان از تفكري عميق و با ارزش است " class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
دكتر طالبي: طرح تجميع كتابخانه هاي اقماري دانشگاه نشان از تفكري عميق و با ارزش است
دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم افتتاحيه اتمام فاز اول تجميع كتابخانه هاي اقماري دانشگاه اظهار داشت: طرح تجميع كتابخانه هاي اقماري دانشگاه نشان از تفكري عميق و با ارزش است كه تمركز در فضاي كالبدي و صرفه جويي در نيروي انساني را به ارمغان آورده است.


دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم افتتاحيه اتمام فاز اول تجميع كتابخانه هاي اقماري دانشگاه اظهار داشت: طرح تجميع كتابخانه هاي اقماري دانشگاه نشان از تفكري عميق و با ارزش است كه تمركز در فضاي كالبدي و صرفه جويي در نيروي انساني را به ارمغان آورده است.

 

به گزارش وب سايت خبري uinews در مراسم افتتاحيه فاز اول تجميع كتابخانه هاي اقماري ، دكتر طالبي رئيس دانشگاه به همراه دكتر ميرخاني معاون اداري و مالي،دكتر رحيمي معاون پژوهش و فناوري،دكتر شمس سولاري مدير امور اداري و دكتر شفيعيون رئيس كتابخانه مركزي و مركز اسناد و همچنين جمعي ازكارمندان و كتابداران  دانشگاه حضور داشتند، رئيس دانشگاه از روساي دانشكده هاي فني و مهندسي و علوم اداري و اقتصاد كه با همكاري و همفكري در تسريع تجميع كتابخانه همت نمودند قدرداني به عمل آورد. وي در ادامه بر همكاري معاون اداري و مالي دانشگاه در تامين نيروي انساني و تكميل و تجهيز امكانات كتابخانه آزادگان  تاكيد نمود.دكتر طالبي همچنين ضمن تقدير از كاركنان و كتابداران خدوم كتابخانه آزادگان و فني و مهندسي افزود:به استناد گزارشات رسيده ،معادل 1200 نفر ساعت كار تخصصي براي اتمام اين پروژه وقت صرف شده است كه جاي تقدير و تشكر دارد.

 

لازم به ذكر است در ادامه دكتر ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه نيز اظهار داشت:معاونت اداري و مالي از تفكرات مثبت كه دستاوردهاي ارزشمندي براي سازمان دارد استقبال مي نمايد . وي در ادامه طرح يكپارچه شدن كتابخانه هاي دانشگاه را بسيار مثبت ارزيابي و همكاري در تجهيز اين پروژه را از برنامه هاي مديريت اداري و مالي دانشگاه قلمداد نمود.

دكتر ميرخاني همچنين از افتتاح ساختمان علوم تربيتي در هفته دولت خبر داد و خواستار انتقال كتابخانه اين دانشكده به كتابخانه مركزي شد. 

 
 
تاریخ:
1396/05/01
تعداد بازدید:
75
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal