جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
 تجمع دانشجويان دانشگاه اصفهان در اعتراض به سخنان ترامپ" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
تجمع دانشجويان دانشگاه اصفهان در اعتراض به سخنان ترامپ
دانشجويان دانشگاه اصفهان در اعتراض به سخنان ترامپ عليه ايران، تجمع اعتراضي برگزار و اظهارات توهين آميز رئيس جمهور آمريكا رامحكوم كردند.

 

 

دانشجويان دانشگاه اصفهان در اعتراض به سخنان ترامپ عليه ايران، تجمع اعتراضي برگزار و اظهارات توهين آميز رئيس جمهور آمريكا رامحكوم كردند.

  
  
 

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه،حجت الاسلام والمسلمين شريف سرپرست دفتر نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه و جمعي از مديران ارشد و اساتيد دانشگاه نيزدر تجمع اعتراضي دانشجويان دانشگاه اصفهان حضور يافته تا اعتراض خود عليه سخنراني اخير رئيس جمهور آمريكا را به گوش جهانيان برسانند.

شايان ذكر است در پايان اين تجمع كه در محل مسجد الغدير دانشگاه اصفهان برگزار شد، بيانيه اي از سوي بسيج دانشجويي اين دانشگاه، قرائت و اظهارات توهين آميز ترامپ محكوم گرديد.

بيانيه بسيج دانشجويي دانشگاه اصفهان عليه سخنراني ترامپ:

بسم الله الرحمن الرحيم

آمريكاى حيله‏ گر، دشمن شماره يك است و به خون اسلام و استقلالشان تشنه. آمريكا دشمن شماره يك مردم محروم و مستضعف جهان است. آمريكا براى سيطره سياسى و اقتصادى و فرهنگى و نظامى خويش بر جهان زير سلطه، از هيچ جنايتى خوددارى نمى‏ نمايد»

امام خميني رحمة الله عليه

صحبت هاي شب گذشته رئيس جمهور آمريكا را شنيديم. آيا ادبيات صحبت هاي ديشب ترامپ جاي تعجب داشت؟ مگر چيزي غير از پليدي و بدقولي و عدم پايبندي از امريكا انتظار داشتيم؟ مگر آمريكاي ملعون را هنوز نشناخته ايم؟ مگر سابقه ي آمريكا در اين سالها غير از خباثت و رذالت بوده است؟ اصلا مگر هويت و خوي استكباري و استعماري امريكا غير از اين نتيجه ميداد؟آمريكا همان آمريكاست. اينكه ما امروز ترامپ را فحاش ميخوانيم نتيجه آن است كه ديروز اوباما را فردي مودب و باهوش يافتيم.

نتيجه ي توجه نكردن به اين همه تجربه از مذاكره و معامله با امريكا و اين همه تذكر بر عدم وفاداري و پايبندي آنها، همين مي شود كه مي بينيم. برجامي كه روزي قرار بود حلال مشكلات و عامل نزول باران باشد، دستاويزي شده براي تحميل فشارهاي جديد. بازي تازه اي كه برنامه ي موشكي را محدود كنيد تا خداي ناكرده ترامپ، فتح الفتوحمان را پاره نكند. مگر برجام چه برايمان آورده بود كه اينقدر خروج امريكا از ان يا ماندن امريكا در ان، اهميت پيدا كرده و سرخط خبرها شده؟؟ مگر چه مشكلي از مشكلات اين مردم به دست برجام گره گشايي شده ك اينگونه پاره كردن يا نكردن ان توسط ترامپ، مسئله ي روز ما شده؟

طرف مقابل خوب بازي دادن بلد است؛ ابتدا ترساندن مردم از ديوانگي ترامپ و توهم فاجعه ي خروج از برجام! و سپس طرح اينكه اگر همچنان منتظر گلابي هاي برجام هستيد، پس كمي عقب تر برويد؛ قدرت دفاعي خود را كمي محدود كنيد، از سپاه و امثالهم حمايت نكنيد، درمنطقه حضور نداشته باشيد، و اين همان برجام 2 و 3 و ... كه مدتها پيش، پيش بيني شده بود و به مسئولين انذار داده شده بود. و در طول تاريخ چقدر از اين تذكرها و چقدر گوش نكردن ها...

ما دانشجويان به نمايندگي از ملت هميشه در صحنه ايران عزيز اعلام انزجار خود را از سياست هاي خصمانه آمريكاي ملعون اعلام ميداريم و از همينجا اتحاد و يكپارچگي ملت خود را فرياد ميزنيم و همواره پشتيبان اسلام و انقلاب و اين نظام و مسئولين خدمت گذار و به خصوص حامي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و نيروهاي دفاعي اين مرز و بوم هستيم

امام بزرگوار ما فرمود «اگر همه مسلمينى كه در دنيا هستند، همه از خانه بيرون بيايند، فرياد بكنند «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل»، همين قول براى آن‏ها مرگ مى‏ آورد. ما با فرياد، محمدرضاخان را بيرون كرديم. شما خيال مى‏ كنيد با تفنگ بيرون كرديم؟ با فرياد، با «اللَّه اكبر»! اين‏قدر «اللَّه اكبر» بر مغز اين‏ها كوبيده شد كه خودشان را باختند و فرار كردند. از اين مملكت رفتند»

. ما نيز به پيروي از اماممان و به تاسي از شهيدمظلوم دكتر بهشتي به گوش جهانيان ميرسانيم كه اي آمريكا از ما عصباني باش و ازاين عصبانت بمير

والعاقبة للمتقين

 
تاریخ:
1396/07/22
تعداد بازدید:
49
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal