جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
هدف ما بهينه سازي مصرف بودجه دانشگاه است" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
هدف ما بهينه سازي مصرف بودجه دانشگاه است
معاون اداري و مالي دانشگاه اصفهان در جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان و مسئولين دانشگاه اظهار داشت: هدف ما بهينه سازي مصرف بودجه دانشگاه است.


معاون اداري و مالي دانشگاه اصفهان در جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان و مسئولين دانشگاه اظهار داشت: هدف ما بهينه سازي مصرف بودجه دانشگاه است.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه در جلسه مذكور،ضمن بيان دستاوردهاي عمراني و رفاهي دانشگاه اصفهان در چهار سال اخير اظهار داشت:كل هزينه هاي بازسازي خوابگاه هاي دانشجويي در سال 92 بالغ بر 200 ميليون تومان بوده است، در حالي كه بازسازي و نو سازي خوابگاه ها در سال 96 بالغ بر سه ميليارد تومان هزينه براي دانشگاه داشته است. وي در ادامه هدف مسئولين را افزايش رفاه دانشجويان دانست و افزود:افزايش واحد هاي اتوبوس جهت اياب و ذهاب دانشجويان،تعمير و بهسازي سلف ها و سرويس هاي غذاخوري دانشجويان،تعمير و تجهيز خوابگاه ها و سالن هاي ورزشي ، احداث ساختمان هاي جديد براي دانشكده ها و آزمايشگاه ها در راستاي مصرف بهينه بودجه و افزايش رفاه دانشجويان بوده است.

معاون اداري و مالي، رشد بودجه ساليانه دانشگاه اصفهان را نسبت به ساير دانشگاه ها ،رقم قابل توجهي دانست و از سياست هاي رياست دانشگاه در جذب و افزايش بودجه دانشگاه تشكر نمود.

در ادامه دكتر علي اكبر كجباف معاون دانشجويي دانشگاه نيز ضمن تقدير از پي گيري هاي مجدانه شوراي صنفي و حضور در مراسم هاي افتتاحيه دستاوردهاي رفاهي دانشگاه براي دانشجويان، تقدير نمود و اظهار داشت:  امروز فرصتي پيش آمده تا با استفاده از نظرات دانشجويان در تبيين برنامه ها و تصويب در هيات رئيسه دانشگاه گام هاي موثري برداشته شود.معاون دانشجويي دانشگاه در ادامه افزود:پس از نياز سنجي جهت تعمير و تجهيز سلف كوثر،مكاتباتي با رئيس صندوق رفاه دانشجويان انجام و هزينه هاي بازسازي و بهسازي سلف هاي دانشگاه تامين گرديد.

دكتر كجباف كسب رضايت دانشجويان را بسيار مهم تلقي نمود و افزود:مسئولين دانشگاه به دنبال خدمات مطلوب براي دانشجويان هستند و از نظرات خوب و سازنده دانشجويان نيز استقبال مي نمايند.

شايان ذكر است در اين جلسه، دكتر يوسف شاقول معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي نيز ضمن تشريح آئين نامه ها و مصوبات هيات امناي دانشگاه در خصوص قوانين سنوات تحصيلي دانشجويان، به سوالات مطرح شده از سوي ايشان پاسخ داد. وي هدف دانشگاه را ارتقا كيفيت آموزشي ، انسجام و نظم در آموزش قلمداد و بر اين مهم تاكيد نمود.گفتني است در اين جلسه دانشجويان به ارائه نظر و ديدگاه هاي خود در ابعاد آموزشي،پژوهشي،دانشجويي،فرهنگي و اداري و مالي پرداختند و مسئولين دانشگاه نيز به پرسش هاي مطرح شده از سوي دانشجويان پاسخ دادند.  

 
 
 
 
 
تاریخ:
1396/08/09
تعداد بازدید:
35
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal