جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
ارزيابي ضروروت تعامل مديريت شهري با دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
ارزيابي ضروروت تعامل مديريت شهري با دانشگاه اصفهان
دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان و هيات همراه روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاري با حضور در ساختمان مركزي شهرداري با دكتر نوروزي شهردار اصفهان، ديدار و در خصوص توسعه فضاهاي علمي و آموزشي و نقش راهبردي آن در توسعه شهر به بحث و گفتگو پرداختند.

دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان و هيات همراه روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاري با حضور در ساختمان مركزي شهرداري با دكتر نوروزي شهردار اصفهان، ديدار و در خصوص توسعه فضاهاي علمي و آموزشي و نقش راهبردي آن در توسعه شهر به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش وب سايت خبري uinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان در ديدار با شهردار اصفهان، ضمن تاكيد بر ضرورت تعامل مديريت شهري با دانشگاه اظهار داشت: يكي از دستاوردهاي شركت در اجلاس دانشگاه هاي برتر كشور ،نياز سنجي دانشگاه ها در حوزه مديريت شهري و درك مشترك از پتانسيل هاي موجود در اين دو حوزه مي باشد.

وي خواهر خواندگي شهر اصفهان با 12 شهر مهم جهان را از اساسي ترين عوامل ارتباط علمي دانشگاه با اين شهرها دانست و افزود:شهر اصفهان با پيشينه تاريخي ارزشمند خود بنيان هاي ارتباطي شهرداري با شهرهاي مهم جهان را بسيار ضروري نموده است.

دكتر طالبي همچنين در خصوص مبادله دانشجو و عضو هيات علمي به شهرهاي خواهر خوانده اصفهان اظهار داشت: در راستاي تعامل بيشتر با دانشگاه هاي اين شهرها،اعزام دانشجو از سوي آن ها به صورت 3 به 1 مورد پذيرش دانشگاه اصفهان است و دانشجو در دوره 4 ساله كارشناسي، 3 سال را در دانشگاه اصفهان و يك سال را در دانشگاه هرزن به تحصيل خواهد پرداخت. وي همچنين تعامل شكل گرفته در اين خصوص را بسيار ارزشمند و مفيد اعلام و بر اين مهم تاكيد نمود.

شايان ذكر است دكتر نوروزي شهردار اصفهان نيز حل مشكلات شهري را در فضاي تعامل و همكاري با دانشگاه هاي برتر استان دانست و افزود: در حال حاضر گام هاي مهمي در ارائه راهكارهاي كاربردي در حل مشكلات شهري از سوي دانشگاه اصفهان ارائه شده است كه قابل تقدير و استمرار است.

گفتني است در اين ديدار برتعامل و همكاري هاي دوجانبه تاكيد و راهكارهايي مبني بر استمرار همكاري هاي هدف محور، از سوي جمع حاضر ارائه و مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 
 
تاریخ:
1396/08/17
تعداد بازدید:
30
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal