جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
English/العربيه
تازه ها
مراسم اختتاميه برنامه كارآفريني اجتماعي دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مراسم اختتاميه برنامه كارآفريني اجتماعي دانشگاه اصفهان
برنامه كارآفريني اجتماعي دانشگاه اصفهان كه به همت دانشكده علوم جغرافيايي و برنامه ريزي و با هدف ارتقاي تعاملات بين المللي دانشگاه و همچنين ارتقاي توانمندي دانشگاهيان از مرحله ايده تا عمل در بيش از سه ماه گذشته و با تدريس پروفسور روبرتو دانيلي در حال اجرا بود، به پايان رسيد.


برنامه كارآفريني اجتماعي دانشگاه اصفهان كه به همت دانشكده علوم جغرافيايي و برنامه ريزي و با هدف ارتقاي تعاملات بين المللي دانشگاه و همچنين ارتقاي توانمندي دانشگاهيان از مرحله ايده تا عمل در بيش از سه ماه گذشته و با تدريس پروفسور روبرتو دانيلي در حال اجرا بود، به پايان رسيد

 به گزارش وب سايت خبريuinews برنامه كارآفريني اجتماعي دانشگاه اصفهان كه به همت دانشكده علوم جغرافيايي و برنامه ريزي و با هدف ارتقاي تعاملات بين المللي دانشگاه و همچنين ارتقاي توانمندي دانشگاهيان از مرحله ايده تا عمل در بيش از سه ماه گذشته و با تدريس پروفسور روبرتو دانيلي در حال اجرا بود، به پايان رسيد و مراسم اختتاميه و اهداي جوايز برنده گان ايده هاي كارآفريني اجتماعي برتر در روز 16 اسفند ماه ساعت 17 در تالار صائب دانشكده ادبيات و با حضور مسئولان و مديران دانشگاه از جمله دكتر طيبي مشاور رياست دانشگاه و مدير دفترهمكاري هاي علمي و بين الملل، دكتر كوفيگر رئيس مركز كارآفريني دانشگاه و دكتر يزدان پناه رييس دانشكده جغرافيا در اين دوره برگزار شد.

بنا به گزارش مذكور، دكتر حجت اله يزدان پناه رئيس دانشكده جغرافيا ضمن عرض خوش آمدگويي و تشكر از حضور مدعوين، از اسپانسرهايي كه به اين برنامه با اهداي جوايز كمك كردند نيز قدرداني نمود و ارتباط تنگاتگ دانشگاه با جامعه و كسب و كار را لازمه اعتلاي جامعه و كشور دانست

لازم به ذكر است اتاق بازرگاني، صنايع و معادن و كشاورزي اصفهان متعهد به تامين 3 جايزه 1000دلاري (Do it)، گروه الماس هشت بهشت متعهد به تامين 3 جايزه 250 دلاري (Try it) و موسسه توتم خانواده نيز متعهد به تامين 1 جايزه 250 دلاري (Try it) گرديدند كه مقرر گرديد با معرفي صاحبان ايده هاي برتر از سوي دانشگاه اين جوايز پرداخت گردد.

همچنين، كلاسهاي اين دوره شامل 8 جلسه 2.5 ساعته و همچنين ملاقات هاي حضوري متعدد فردي هر يك از شركت كنندگان با مدرس دوره بود. شركت كنندگان كه در مجموع 68 نفر (10عضو هيات علمي و 58 دانشجو) بودند به دو گروه تقسيم شدند و كلاس ها نيز به صورت مجزا براي هر گروه و در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار گرديد.

 در انتهاي دوره از بين محموع شركت كننده گان به 49 نفر و مطابق با ميزان ساعات حضور، گواهي حضور در دوره اعطا گرديد. از بين 49 نفر مذكور، 18 تيم يا فرد اقدام به تدوين و ارسال ايده به منظور شركت در رقابت نهايي كردند كه با توجه به داوري اوليه ايده 13 فرد يا تيم براي شركت در رقابت نهايي انتخاب گرديد. فرايند انتخاب ايده هاي نهايي نيز با داوري صاحب نظراني از دانشگاه اصفهان و كارآفريناني از بخش خصوصي و مشابه جلسه دفاع رساله از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 16 اسفند تا ساعت 17 در دانشكده جغرافيا انجام شد كه در نهايت 7 تيم يا فرد كه حائز بيشترين امتياز بودند بعنوان برنده گان نهايي انتخاب، كه از بين ايشان 3 فرد يا تيم برنده جايزه (Do it) و 4 فرد يا تيم نيز برنده جايزه (Try it) شدند.

 

در خلال اين برنامه مديران و مسئولان دانشگاه كه در مراسم حاضر بودند ابراز اميدواري كردند كه اين برنامه به صورت سالانه در دانشگاه اجرا گردد و همچنين برخي از شركت كنندگان در دوره نيز طي صحبت هايي رضايت كامل خود را از برگزاري اين دوره ابراز كردند و خواهان تكرار دوره هاي مشابه به صورت رويداد ثابت در آينده شدند. در پايان برنامه با اهداي لوح تقدير و هديه اي از تلاش ها و زحمات مجدانه پروفسور روبرتو دانيلي قدرداني به عمل آمد.

خاطر نشان مي گردد برنامه كارآفريني اجتماعي دانشگاه اصفهان در نوع خود اولين برنامه با اين ويژگي هاست كه در كشور برگزار مي گردد و اميد است بتواند اصفهان را به «پايتخت كارآفريني اجتماعي» در كشور تبديل كند كه اين امر مستلزم هماهنگي و همراهي، دانشگاه، اتاق بازرگاني اصفهان و شهرداري و شوراي شهر و زيرمجموعه هاي آن ها مي باشد.

 
 
تاریخ:
1396/12/17
تعداد بازدید:
40
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal