جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
لحظه اي بودن مرز دانش در علوم كامپيوتر" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
لحظه اي بودن مرز دانش در علوم كامپيوتر
رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده كامپيوتر اظهار داشت: توسعه رشته هاي كامپيوتر مبتني بر لحظه اي بودن مرز دانش است.


رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده كامپيوتر اظهار داشت: توسعه رشته هاي كامپيوتر مبتني بر لحظه اي بودن مرز دانش است.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان، دكتر بهروز ترك لاداني را به عنوان رئيس دانشكده كامپيوتر معرفي و از زحمات دكتر احمد براآني تقدير به عمل آورد.

بنا به گزارش مذكور در اين مراسم، دكتر طالبي ، حركت در مسير مرز دانش را مهم و ضروري قلمداد نمود و افزود: وظيفه دانشگاه توليد علم و حركت در مرز دانش و كاربردي كردن آن در سطح جهاني است .

رئيس دانشگاه در ادامه بيانات خود ضمن اشاره به توليد علم براي فناوري، لازمه رسيدن به شناخت دانش را، شناخت توانايي ها و نيازمندي هاي جامعه دانست. وي بر انجام پژوهش هاي هدفمند تاكيد و اين مهم را حركت به سمت مساله محوري قلمداد نمود. دكتر طالبي همچنين تشكيل تيم هاي پژوهشي و تحقيقاتي در فرآيند تجاري سازي را بسيار مهم دانست و در ادامه افزود: اساتيد حوزه كامپيوتر نمي توانند تنها با اكتفا به تجربه هاي علمي تدريس نمايند بلكه به روز بودن و بهره گيري از آخرين دانش براي آنان ضروري و لازم مي باشد، چرا كه علم  كامپيوتر به سرعت در حال تغيير و به روز شدن است و پروتكل سال هاي پيش كارآمد نخواهد بود و بايد ورژن هاي جديد توسط اساتيد تدريس و تجربه هاي علمي با تشكيل تيم هاي تحقيقاتي كسب و مورد استفاده قرار گيرد.

رئيس دانشگاه در اين مراسم دكتر براآني را از سرمايه هاي دانشگاه دانست و از زحمات ايشان تقدير نمود.

شايان ذكر است، دكتر براآني نيز اظهار داشت: در اين جلسه به جاي پرداختن به گزارش عملكرد به بيان باورها و اعتقاداتم مي پردازم. يكي از باورهاي من داشتن محيطي شاد و با نشاط است كه محور اصلي اين شادي ها حضور دانشجويان مي باشد لذا همواره بهترين احترام را براي دانشجويان قائل بوده و هستم.

دكتر براآني در ادامه، فراهم نمودن امنيت شغلي براي اساتيد و كاركنان، تجهيز آزمايشگاه هاي دانشكده، معرفي دستاوردهاي دانشكده به صورت تبليغات محيطي و مصور در دانشكده،اعتقاد به خرد جمعي و ايجاد كميته راهبردي را از جمله باورهاي خود دانست كه همواره در راستاي تحقق آن ها از هيچ تلاشي دريغ ننموده است.

لازم به ذكر است، دكتر بهروز ترك لاداني رئيس دانشكده كامپيوتر نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد رئيس دانشگاه اظهار داشت: دكتر براآني سنگ بناي رشد علمي اينجانب و بسياري ديگر از همكاران و دانشجويان اين دانشكده بوده اند. وي رمز موفقيت دكتر براآني را تلاش مخلصانه و كسب رضاي خداوند در انجام امور محوله دانست.

دكتر ترك لاداني در ادامه افزود: دانشكده كامپيوتر در صورتي موفق و سربلند خواهد بود كه بستر ساز حل مسائل جامعه باشد.

وي تربيت دانشجويان خلاق، كارآفرين ، باسواد و تاثير گذار را از اهداف دانشكده كامپيوتر دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

رئيس دانشكده كامپيوتردر ادامه، كمي گرايي افراطي و مسئله محور نبودن پژوهش ها را از آفت هاي دانش امروز دانست و راه نجات را در تربيت دانشجويان نخبه،نوآور و خلاق، پژوهش هاي هدفمند و مسئله محور، تشكيل تيم هاي تحقيقاتي و بين المللي سازي دانشگاه قلمداد نمود.

وي در ادامه خواستار حمايت رياست دانشگاه براي تجهيز آزمايشگاه هاي اين دانشكده و فراهم آوردن امكانات آموزشي و پژوهشي و همچنين در اختيار قرار دادن نيروهاي مجرب كارمندي در راستاي تحقق اهداف متعالي دانشگاه شد.

گفتني است مراسم معارفه دكتر بهروز ترك لاداني به عنوان رئيس دانشكده كامپيوتر با حضور دكتر طالبي رئيس دانشگاه، دكتر جعفر شانظري معاون فرهنگي و اجتماعي،دكتريوسف شاقول معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و جمعي از مديران ارشد و اساتيد دانشگاه، 21 فروردين ماه سال جاري در محل تالار IT دانشكده كامپيوتر برگزار شد.

در پايان مراسم لوح تقديري از سوي رئيس دانشگاه به دكتر براآني اهدا و متن حكم انتصاب دكتر ترك لاداني نيز قرائت گرديد.

 
تاریخ:
1397/01/21
تعداد بازدید:
42
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal