جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
مدير پروري اولين الفباي احساس مسئوليت افراد به جامعه " class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
مدير پروري اولين الفباي احساس مسئوليت افراد به جامعه
رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده علوم، مدير پروري را اولين الفباي احساس مسئوليت افراد به جامعه دانست.


رئيس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رئيس دانشكده علوم، مدير پروري را اولين الفباي احساس مسئوليت افراد به جامعه دانست.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رئيس دانشگاه اصفهان ، طي مراسمي دكتر جواد اسدالهي را به عنوان رئيس دانشكده علوم معرفي و از زحمات دكتر همايون صفايي تقدير به عمل آورد.

بنا به گزارش مذكور، دكتر طالبي در مراسم معارفه رئيس دانشكده علوم ضمن تاكيد به احساس مسئوليت در مديران دانشگاه ، مدير پروري را اولين الفباي احساس مسئوليت افراد در جامعه دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

وي در ادامه اساس كار در فعاليت هاي دانشگاهي را برخورداري از گروه هاي آموزشي قوي دانست و اظهار داشت با اتكا به قدرت علمي بالاي گروه هاي آموزشي، اطمينان داريم كه دانشگاه، فعاليت هاي علمي خود را به نحو احسن پيش مي برد.

دكتر طالبي جذب نيروهايي كه منجر به تحول در دانشگاه مي شوند را مورد تاكيد قرار داد و خواستار دقت لازم در اين خصوص شد و افزود: ايجاد انگيزه و نشاط در دانشجويان نيز بسيار حائز اهميت است .

رئيس دانشگاه همچنين بحث بين المللي سازي را جز سياست هاي اولويت دار دانشگاه قلمداد نمود و خواستار عزم جمعي دانشگاهيان در پيشبرد اهداف دانشگاه در اين راستا شد و به انسجام در تصميم گيري و در عمل تاكيد نمود.

وي همچنين از زحمات دكتر صفايي در مسئوليت هاي مختلف دانشگاه و خصوصا"  عهده داري مسئوليت رياست دانشكده علوم،  تقدير به عمل آورد و در ادامه به معرفي دكتر جواد اسدالهي به عنوان رئيس دانشكده علوم پرداخت و براي ايشان آرزوي موفقيت نمود.  

شايان ذكر است دكتر همايون صفايي نيز ضمن تشكر از مسئولين دانشگاه و اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشكده علوم به ارائه گزارش مبسوطي از عملكرد 2 ساله مديريتي خود پرداخت و براي دكتر اسدالهي آرزوي موفقيت در پيشبرد امور دانشكده نمود.

 

در ادامه دكتر جواد اسدالهي رئيس دانشكده علوم نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد دكتر طالبي، دانشگاه را نماد عشق انسان به كشف حقيقت دانست و اهداف دانشگاه را در ابعاد آموزشي،فرهنگي و پژوهشي مورد ارزيابي قرار داد.

وي مهم ترين وظيفه را حفظ كرامت انساني دانست و اظهار داشت: انسان موجودي است كه از طرف خداوند گرامي داشته شده است و در نتيجه اولين وظيفه ما اين است كه كرامت ذاتي انسان را گرامي بداريم.

دكتر اسدالهي همچنين رويكرد خود را اعتماد صد درصدي به اعضاي هيات علمي و پرهيز از هر نوع سوء ظن و اصالت دادن به گروه هاي آموزشي دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

وي همچنين توجه به مسائل فرهنگي دانشكده را در اولويت كاري قرار داد و اظهار داشت: در اولين فرصت كميته اي تشكيل و سياست هاي فرهنگي كه منجر به ايجاد نشاط و شادابي همراه با انگيزه بالا براي كسب علم و دانش خواهد شد در اين كميته تبيين و مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت.

رئيس دانشكده علوم در ادامه افزود: در بعد آموزشي و پژوهشي دانشكده علوم با بيش از نيم قرن تجربه، همواره مسيري رو به رشد داشته است. برخورداري از اساتيد سرآمد و دانشمندان ISI از افتخارات اين دانشكده است. دانشكده علوم محل تجمع تك ستاره هايي است كه هركدام درخشش بي نظيري در آسمان علم و دانش دارند.

وي در پايان ضمن تاكيد بر سياست بين المللي سازي دانشكده علوم و پرداختن به اين مهم، رسالت دانشكده علوم را كشف حقيقت و گسترش مرزهاي دانش دانست.

 

 

تاریخ:
1397/02/04
تعداد بازدید:
43
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal