جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
معرفي معاون دانشجويي دانشگاه اصفهان " class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
معرفي معاون دانشجويي دانشگاه اصفهان
دكتر طالبي در مراسم معارفه معاون دانشجويي دانشگاه، حوزه معاونت دانشجويي را زير بنايي ترين حوزه دانشگاه قلمداد نمود.


دكتر طالبي در مراسم معارفه معاون دانشجويي دانشگاه، حوزه معاونت دانشجويي را زير بنايي ترين حوزه دانشگاه قلمداد نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه دكتر مرتضي حاج حسيني به عنوان معاون دانشجويي دانشگاه و تكريم از زحمات دكتر علي اكبر كجباف ، حوزه معاونت دانشجويي را زير بنايي ترين حوزه دانشگاه دانست و در ادامه اظهار داشت:حوزه معاونت دانشجويي متولي زندگي دانشجويان و در عين حال پر انتظار ترين و پر توقع ترين حوزه است.

دكتر طالبي همچنين دانشگاه اصفهان را يكي از آرام ترين دانشگاه هاي كشور دانست و افزود: تدابير انديشيده شده براي برقراري و حفظ اين آرامش در بحراني ترين شرايط ، نتيجه تفكر و تدبر مديران اين حوزه بوده است. وي از زحمات دكتر كجباف كه طي دوره مديريت خود اين آرامش را به دانشگاه هديه نموده است، تقدير به عمل آورد.

وي همچنين تصريح نمود: مسائل دانشجويي، مسائل مربوط به همه ي بخش هاي دانشگاه است و اگر فكر كنيم اين مسائل مربوط به حوزه معاونت دانشجويي است، قطعا" دچار مشكل مي شويم.

دكتر طالبي در ادامه افزود: خيلي از مسائل را مي توان با مساعي ، تلاش و همكاري دانشگاهيان حل نمود به شرط اين كه همه در صحنه باشند.

رييس دانشگاه در ادامه افزود: افراد جامعه در درجه اول با مسئله مواجه مي شوند و در درجه دوم اين مسئله تبديل به مشكل مي شود و در نهايت تجميع اين مشكلات، آسيب هاي اجتماعي را به بار مي آورند. وي در ادامه بيانات خود ، يكي از راه حل هاي اساسي براي عدم ايجاد مسئله و مشكل را برخورداري از تفكر مثبت، خوشرويي و برخورد خوب با دانشجويان دانست.

رييس دانشگاه اصفهان دكتر كجباف را مسلط ترين فرد در حوزه دانشجويي دانست و وي را چهره شناخته شده در سطح ملي معرفي نمود.

دكتر طالبي همچنين اظهار داشت: دكتر كجباف يكي از موثرترين چهره ها در ابعاد علمي و اجرايي است كه نه تنها مدارج علمي را به سرعت طي نموده و در كسوت استاد تمام دانشگاه مشغول خدمت است، بلكه با مسئوليت پذيري بي نظير در عرصه هاي مختلف اجرايي به عنوان يك چهره شاخص مورد توجه مي باشد. رييس دانشگاه در اين مراسم ضمن تقدير از زحمات دكتر كجباف به معرفي دكتر مرتضي حاج حسيني به عنوان معاون دانشجويي دانشگاه پرداخت و افزود: دكتر مرتضي حاج حسيني، يكي از بهترين مديران علمي و اجرايي دانشگاه است كه در عرصه هاي مختلف، خصوصا" در زمان تصدي به عنوان رييس دانشكده ادبيات و علوم انساني و رياست پرديس دانشگاه، منشا خدمات موثر و ارزشمندي براي دانشگاه بوده است.

دكتر طالبي همچنين با اشاره به بخش هايي از خدمات ارزشمند دكتر حاج حسيني در دانشكده ادبيات و علوم انساني، وي را جانشين بسيار شايسته ايي براي دكتر كجباف قلمداد و اظهار اميدواري نمود كه ايشان، منشا خير و بركت بيشتري براي دانشگاه بوده و در راستاي ارتقاي كمي و كيفي دانشگاه گام هاي موثري بردارند.

شايان يادآوري است در اين مراسم، دكتر علي اكبر كجباف، مديريت در حوزه دانشجويي را مديريت بحران دانست و افزود: در كارنامه درخشان دانشگاه اصفهان،گذار از سال هاي سخت و بحراني قابل توجه است. وي كسب رتبه هاي برتر در حوزه هاي مختلف دانشجويي را بيانگر موفقيت دانشگاه و مغلوب كردن بحران ها دانست.

دكتر كجباف در ادامه ضمن تاكيد بر يكسان نگري نگاه هاي مديران در انجام وظايف محوله اظهار داشت: در حل مسائل دانشجويان، يكسان نگري و ايجاد شرايط يكسان براي همه، يكي از اصول موفقيت در انجام امور است.

وي رمز ماندگاري و عامل ماندن در حوزه دانشجويي را روح تعامل، همدلي، همراهي و رفاقت و مهرباني دانست و افزود: مهرباني، ما را به نكويي، دانايي و زيبايي سوق مي دهد.

لازم به ذكر است دكتر مرتضي حاج حسيني معاون دانشجويي دانشگاه نيز در اين مراسم ضمن تشكر از حسن اعتماد رييس دانشگاه و تقدير از زحمات دكتر علي اكبر كجباف اظهار داشت: زحمات دكتر كجباف به عنوان كهنه كارترين معاون دانشجويي دانشگاه همواره مورد تقدير و تكريم است. وي پرورش جسم و روح دانشجو در دانشگاه، پشتيباني از دانشجو در مقاطع مختلف، مشاركت دانشجويان در تصميم سازي هاي مهم دانشگاه،فراهم آوردن افزايش ميزان رضايتمندي دانشجويان  ، افزايش آستانه تحمل و استاندار هاي مديران را بخشي از وظايف معاونت دانشجويي دانست و اظهار اميدواري نمود كه با همكاري و همفكري همكاران حوزه معاونت دانشجويي و ساير حوزه هاي دانشگاه در راستاي اعتلاي هرچه بيشتر دانشگاه گام هاي موثر تري برداشته شود.

گفتني است در پايان اين مراسم حكم انتصاب دكتر مرتضي حاج حسيني به عنوان معاون دانشجويي از سوي دكتر هوشنگ طالبي ابلاغ و از زحمات دكتر علي اكبر كجباف تقدير به عمل آمد. 

 
 
 
تاریخ:
1397/05/28
تعداد بازدید:
671
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal