جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
معارفه رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد دانشگاه اصفهان " class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
معارفه رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد دانشگاه اصفهان
دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد،اظهار داشت: دانشكده علوم اداري و اقتصاد، دانشكده مورد انتظار، براي مديريت دانشگاه است.


دانشكده مورد انتظار، براي مديريت دانشگاه

دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد، ضمن اداي احترام به ايام شهادت امام حسين(ع) و ياران با وفايش،  اين دانشكده را يكي از پارامترهاي اساسي تعيين مديران كارآمد و افزايش بهره وري و رشد علمي دانشگاه دانست و اظهار داشت: دانشكده علوم اداري و اقتصاد، دانشكده مورد انتظار، براي مديريت دانشگاه است.

به گزارش وب سايت خبريuinews رييس دانشگاه اصفهان در ادامه بيانات خود ضمن تقدير از زحمات دكتر سيد جواد امام جمعه زاده اظهار داشت: ايشان، بيش از دو دهه تجربه مسئوليت هاي مختلف، مانند مديريت بازرگاني ايران، استان و رياست دانشكده علوم اداري و اقتصاد را داشته اند و در همه اين مسئوليت ها به دليل حسن سلوك، حسن اخلاق و متانت همواره موفق بوده اند. وي دكتر امام جمعه زاده را فردي موفق و محبوب در جامعه دانشگاهي قلمداد نمود و از زحمات ايشان تقدير به عمل آورد.

دكتر طالبي در ادامه افزود: دانشكده علوم اداري و اقتصاد در سال هاي گذشته از نظر علمي يكي از موفق ترين دانشكده هاي ما بوده است و اين دانشكده بسيار كارآمد و مورد انتظار مديريت دانشگاه است.

وي تصريح نمود: هر عضوي از اين دانشگاه به فراخور مسئوليتي كه دارد در راستاي پيشبرد اهداف متعالي دانشگاه گام هاي موثري بر مي دارد.

دكتر طالبي با اشاره به برگزاري مراسم تجليل از دكتر ساسان كه در سال گذشته برگزار شد اظهار داشت: حضور دانش آموختگان موفق كه علم و هويت اجتماعي خود را از اين دانشكده دريافت نموده بودند، نشانگر موفقيت اين دانشكده در عرضه بهينه خدمات به جامعه مي باشد.

رييس دانشگاه همچنين به تاثير مفاد نامه اقتصاددانان به دولت، كه راهكارهاي آن به تاييد مقام معظم رهبري نيز رسيد، اشاره نمود و اظهار داشت: تهيه اين نامه و ارائه راهكارهاي اقتصادي از سوي اعضاي هيات علمي دانشگاه اصفهان، حاصل چند دهه تلاش و مطالعه اين اقتصاددانان است كه خوشبختانه مقام معظم رهبري نيز با سعه صدر و بينش عميق به اين نامه و راهكارهاي ارايه شده توجه داشته اند. توجه ايشان به موارد مطروحه در اين نامه ، علاوه بر تاييد راهكارها به نوعي تاكيد بر حل مشكلات اقتصادي كشور با تكيه بر توان داخلي و راه هاي علمي است كه نشان از بينش عميق و اطلاع ايشان از مسائل اقتصادي و راه هاي ارايه شده از سوي اساتيد است .

دكتر طالبي در ادامه افزود: خوشبختانه مقام معظم رهبري در منويات اخير خود فرمودند كه : " اخيرا" ديدم حدود 40 كارشناس اقتصادي كه بعض هايشان صاحب نام هستند و بعضي ها را ما مي شناسيم،به رييس جمهور نامه نوشته اند،مشكلات اقتصادي كشور را فهرست كرده اند،راه حل ها را هم فهرست كرده اند، من با دقت نامه را خواندم،ديدم درست است،ديدم نامه را از روي دلسوزي نوشته اند."

رييس دانشگاه همچنين به تشكيل اتاق فكر و طرح مسئله براي حل مشكلات جامعه تاكيد و تصريح نمود: كشورهايي كه با ايران خصومت دارند، همواره با تشكيل اتاق هاي فكر و برنامه ريزي هاي بلندمدت در صدد ضربه زدن به كشور ما هستند.وي تشكيل اتاق فكر از سوي فرهيختگان دانشگاهي در راستاي كمك به حل بحران هايي كه دشمنان اين انقلاب و مرز و بوم براي ما ايجاد مي كنند را بسيار كاربردي و مهم قلمداد نمود. دكتر طالبي ظرفيت دانشگاه ها را براي حل اين بحران ها خيلي فراتر از حد تصور دانست و بر توجه عميق و مدبرانه به اين مهم تاكيد نمود.

رييس دانشگاه در ادامه بيانات خود ، ضمن تقدير از زحمات چندين ساله دكتر امام جمعه زاده به معرفي دكتر صمدي به عنوان رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد پرداخت و خواستار همكاري همه اعضاي اين دانشكده با ايشان در راستاي پيشبرد امور محوله شد. رييس دانشگاه همچنين اظهار اميدواري كرد كه همه دانشگاهيان مسئوليت پذيرانه به انجام امور دانشگاه بپردازند.

شايان ذكر است در اين مراسم دكتر امام جمعه زاده نيز مصيبت واقعه كربلا را نه تنها براي زمين و اهل زمين يك مصيبت بزرگ، بلكه براي اهل آسمان ها نيز اين مصيبت را سنگين و طاقت فرسا دانست و اظهار داشت: در تاريخ اسلام از اين مصيبت به عنوان دردناك ترين مصيبت تاريخ ياد شده است. وي در ادامه به ارايه گزارش مبسوطي از عملكرد ده ساله خود در دانشكده و همكاري اعضاي اين دانشكده در پيشبرد امور پرداخت.

دكتر امام جمعه زاده با اشاره به مواردي مانند: راه اندازي رشته هاي جديد،فراهم كردن محيطي آرام و دور از تنش و چالش، اتمام ساختمان نيمه تمام دانشكده و اسباب كشي به اين ساختمان و ديگر امور معمول دانشكده را حاصل زحمات همه اعضاي هيات علمي و كاركنان اين دانشكده قلمداد و از زحمات ايشان تقدير به عمل آورد.

وي در ادامه در خصوص جذابيت رشته هاي دانشكده علوم اداري و اقتصاد سخن گفت و افزود: حركت انسان مدارانه، جذابيت رشته ها و جذب دانشجويان مجازي و مشاركت در رسيدن به اهداف متعالي دانشگاه از جمله اموري است كه در شناساندن جايگاه واقعي اين دانشكده كمك شاياني مي نمايد.

دكتر امام جمعه زاده ضمن اهميت به مثبت نگري در دانشكده ، بيان داشت: نقاط منفي را بايد كنار گذاشت و مثبت نگري را افزايش داد.

لازم به ذكر است دكتر سعيد صمدي رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد نيز ضمن تاكيد بر كاربردي كردن علم، اظهار داشت: كاربردي كردن علم از دل آموزش خوب ايجاد مي شود. وي همچنين خواستار ارايه راهكارهاي خوب از سوي هيات رييسه دانشگاه براي ايجاد اتاق فكر و پيشبرد بهينه امور دانشكده شد. وي همچنين از حسن اعتماد دكتر طالبي تشكر و اظهار اميدواري نمود كه بتواند قدر دان اين اعتماد باشد.

دكتر صمدي با اشاره به اهميت و جايگاه دانشكده علوم اداري و اقتصاد در كشور، خواستار شناخت اين جايگاه از سوي گروه هاي آموزشي اين دانشكده و قرار گرفتن در جايگاه اصلي خود شد.

گفتني است در پايان اين جلسه متن تقدير رييس دانشگاه از زحمات دكتر امام جمعه زاده توسط دكتر محمد رضا ايرواني مشاور رييس دانشگاه و دبير هيات رييسه قرائت و دكتر صمدي رييس دانشكده علوم اداري و اقتصاد نيز حكم انتصاب خود را از سوي دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه دريافت نمود. 

 
 
تاریخ:
1397/06/25
تعداد بازدید:
259
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal