جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
همايش بزرگ كوهپيمايي دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
همايش بزرگ كوهپيمايي دانشگاه اصفهان
همايش بزرگ كوهپيمايي دانشگاه اصفهان


اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان به مناسبت گراميداشت هفته تربيت بدني، برنامه كوهپيمايي صعود به كوه صفه اصفهان را با مشاركت دانشجويان و كاركنان دانشگاه هاي اصفهان، صنعتي اصفهان، هنر اصفهان، شهركرد، آموزش عالي شهرضا و علوم پزشكي اصفهان  وبا حضور دكتر قاسمي رييس دانشكده علوم ورزشي و آقاي همه ويسي معاون اداره تربيت بدني، برگزار نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews آقاي احمد همه ويسي معاون اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان در گفتگوي اختصاصي با واحد خبر روابط عمومي اظهار داشت: اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان همچون ساير بخش هاي ورزش در سطح كشور از ورزش به عنوان يك ضرورت و نياز در زندگي همه افراد جامعه و در دانشگاه ها براي دانشجويان به عنوان يكي از مهم ترين اركان تامين شادابي و سلامتي جسم و روح براي حضور در فعاليت هاي اجتماعي اهميت قائل است و بدون ترديد، يكي از محورهاي اساسي دستيابي به توسعه پايدار جامعه، ورزش است.

وي در ادامه افزود: برگزاري جشنواره هاي ورزش همگاني و بالاخص هفته تربيت بدني و مسابقاتي كه به همين مناسبت در حال حاضر در سطح دانشگاه اصفهان براي آن برنامه ريزي شده فرصت مغتنمي براي دانشجويان به حساب مي آيد كه از ثمرات ارزشمند پرداختن به ورزش كه همان نعمت بزرگ سلامتي است، برخوردار شوند.

معاون اداره تربيت بدني تصريح نمود: همچنين ورزش مي تواند موجبات سلامت جسم و روان ،پيشرفت تحصيلي و افزايش اعتماد به نفس را براي دانشجويان عزيز فراهم كند. اميدواريم با ياري خداوند متعال و عنايت به بخش پررنگ و انكار ناپذير ورزش همگاني در نهادينه كردن فرهنگ ورزش در بين دانشجويان تلاش كنيم.

وي ضمن تشريح برنامه ريزي هاي انجام شده به مناسبت گراميداشت هفته تربيت بدني اظهار داشت:

 در همين راستا برنامه هاي ورزشي گراميداشت هفته تربيت بدني و ورزشي در دو بخش خوابگاه هاي دانشجويي و در سطح دانشگاه و دانشكده ها برنامه هاي مختلفي تدارك ديده شده كه به شرح زير است: در بخش برادران براي  19  رشته ورزشي و در بخش دختران24 رشته ورزشي برنامه ريزي شده است. در بخش خوابگاه هاي دختران 9 رشته و در بخش خوابگاه هاي پسران 12 رشته ورزشي رو كه عمدتا" رشته هاي ي هستند كه از لحاظ ايجاد شور و نشاط در بين دانشجويان از اهميت خاصي برخوردار هستند رشته هايي كه دانشجويان در هر سطح و مهارتي مي توانند به آن ها بپردازند و اوقات فراقتشان را پر كنند و احيانا" در رقابت سالم و تفريحي پرنشاط شركت كنند. در مجموع تعداد رشته هايي كه امسال در دانشگاه اصفهان برنامه ريزي شده كه به مناسبت هفته تربيت بدني برگزار شود بالغ بر 64 رشته ورزشي است كه حجم بالايي از فعاليت است و معمولا" دانشگاه هاي ديگر اين حجم بالاي 64 رشته را در طول سال به آن مي پردازند. اما در هفته تربيت بدني ما آمديم اين برنامه ريزي بزرگ را انجام داديم و اميدوارهستيم كه به نحو احسن هم برگزار كنيم و هم رضايت مندي دانشجويان و هم كاركنان دانشگاه را فراهم آوريم.

آقاي همه ويسي در ادامه گفت: به صورت ويژه يكي از برنامه هاي ما در هفته تربيت بدني همايش بزرگ كوهپيمايي است به مقصد كوه صفه، اين برنامه با حضور دانشگاه هاي منطقه 6  كشور با مديريت دبيرخانه منطقه 6 كشور كه اداره تربيت بدني دانشگاه است،برگزار شد و تا اين لحظه بالغ بر 1000 نفر اعلام آمادگي كردند كه در اين برنامه شركت كنند. كه يك برنامه استثنايي خواهد بود ان شااله اميدوار هستيم كه بتوانيم اين برنامه را برگزار كنيم .گفتني است اين برنامه براي روز  28 مهر ماه ساعت 4 به مقصد كوه صفه برنامه ريزي شد و دانشگاه هاي علوم پزشكي اصفهان، شهركرد، صنعتي اصفهان، هنر اصفهان،آموزش عالي شهرضا، دانشگاه اصفهان را در اين كوهپيمايي، همراهي نمودند.

معاون اداره تربيت بدني دانشگاه اصفهان در ادامه تصريح نمود: سمينار دانش افزايي TRX به منظور آشنايي دانشجويان و كاركنان دانشگاه اصفهان با اين رشته در روز يكشنبه 29 مهرماه ساعت 4 بعد از ظهر در سالن شهيد نيلفروشزاده برگزار مي شود.

وي همچنين بيان داشت: اميدوار هستيم كه برنامه هايي كه براي آن زحمت كشيده شده و وقت گذاشته شده و قسمت زيادي از توان دانشگاه اصفهان صرف آن شده با استقبال چشم گيري مواجه شود و اميدوارهستيم كه اين 64 رشته ورزشي كه براي آن برنامه ريزي شده، هم در سطح دانشكده و هم در سطح خوابگاه ها با مشاركت حداكثري دانشجويان عزيز همراه باشد.

 

 

تاریخ:
1397/07/28
تعداد بازدید:
29
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal