جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
هفته ي ترويج علم و روز دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي با درب هاي باز، در دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
هفته ي ترويج علم و روز دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي با درب هاي باز، در دانشگاه اصفهان
هفته ي ترويج علم و روز دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي با درب هاي باز، در دانشگاه اصفهان

 


 

به مناسبت فرارسيدن هفته‌ي ترويج علم وهم زمان با روز جهاني علم در خدمت صلح و توسعه، درب‌هاي دانشگاه  اصفهان به روي عموم مردم و دانش‌پژوهان گشوده شد.

به گزارش وب سايت خبريuinews ،با  فرارسيدن هفته‌ي ترويج علم وهم زمان با روز جهاني علم در خدمت صلح و توسعه در اقدامي هماهنگ درب هاي دانشگاه بزرگ اصفهان همگام با ساير دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و مراكز پژوهشي، روز دوشنبه 21 آبان ماه به روي عموم مردم و دانش آموزان گشوده شد.

در اين رويداد علمي و پژوهشي بيش از 400 نفر از دانش آموزان و علاقه‌مندان عرصه علم و دانش طي بازديدهاي جداگانه، و در راستاي علايق موردنظر ، از آزمايشگاه‌ها و مراكز علمي و پژوهشي مستقر در دانشگاه بازديد نمودند.

شايان ذكر است، اين اقدام علاوه برآشنايي عموم افراد جامعه با دستاوردهاي دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي، موجب افزايش شناخت دانش آموزان با علوم گوناگون مي شود و  تاثير فراواني در فرآيند انتخاب رشته‌ي تحصيلي و آينده‌ي شغلي آنان ايفا و موجب ارتباط نزديك‌تر جامعه با مراكز آموزشي و تحقيقاتي مي گردد.  

گفتني است اين مهم در راستاي نقش اساسي دانشگاه‌ها و مراكز علمي، پژوهشي و فناوري در توسعه علمي كشور و تعامل هر چه بيشتر آن‌ها با جامعه، همه‌ساله با فرارسيدن 10 نوامبر (19 آبان ماه) كه مصادف است با روز جهاني علم در خدمت صلح و توسعه و هفته ترويج علم، در دانشگاه ها انجام مي شود.

 
تاریخ:
1397/08/24
تعداد بازدید:
31
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal