جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
English/العربيه
تازه ها
بازديد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور از دانشگاه اصفهان" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
بازديد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور از دانشگاه اصفهان
دكتر غلامرضا گرايي نژاد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور از پروژه هاي عمراني دانشگاه بازديد به عمل آورد.


 دكتر غلامرضا گرايي نژاد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور به اتفاق هيات همراه با دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه، دكتر بابك صفاري سرپرست دفتر برنامه، بودجه و تشكيلات دانشگاه ديدار و گفتگو و از پروژه هاي عمراني دانشگاه بازديد به عمل آوردند.  

 به گزارش وب سايت خبريuinews بازديد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه از دانشگاه اصفهان، به منظور آشنايي با پروژه هاي عمراني و برآورد نيازهاي بودجه اي اين دانشگاه انجام شد.

 دكتر گرايي نژاد ضمن بازديد از ساختمان ها و مكان هاي مختلف دانشگاه از نزديك طرح هاي در حال ساخت و نيز روند اجرايي آنها را مورد بررسي قرار داد.

در ادامه، رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه، با هدف ارزيابي برنامه هاي دانشگاه از لحاظ تحقق برنامه هاي گذشته و كمك به انجام برنامه هاي آتي، با مسئولان دانشگاه به رايزني و تبادل نظر پرداختند.

در اين نشست دكتر ولي اله ميرخاني در ابتدا گزارشي از وضعيت فعلي دانشگاه ارايه وضمن اشاره به مشكلات ناشي از افزايش قيمت ارز و تورم تحميلي به كشور ، خواهان حمايت ويژه سازمان بودجه از دانشگاه در جهت ساخت و تكميل طرح هاي ضروري و كاربردي در دانشگاه شد.

شايان ذكر است، دكتر گرايي نژاد نيز، با اعلام رضايت از روند فعاليت دانشگاه در زمينه هاي مديريت فضاي سبز و پروژه هاي عمراني در حال اجرا ، بر سرعت بخشيدن در ساخت و اتمام كار تاكيد كرده و با در نظر گرفتن شرايط ويژه دانشگاه از نظر جامع بودن و تخصصي بودن اين دانشگاه گفت: سازمان برنامه و بودجه اين آمادگي را دارد كه با حمايت مادي و معنوي خود از اين مجموعه، دانشگاه  را در پيشبرد اهدافش ياري كرده و نگاه ويژه اي به اين دانشگاه كه به عنوان يكي از دانشگاه هاي مطرح و برتر كشور است، داشته باشد.

تاریخ:
1397/08/28
تعداد بازدید:
119
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal