جستجوSepratorTopMenuارتباط با ماSepratorTopMenuورود اعضاءSepratorTopMenuنقشه سایتSepratorTopMenuاعضای هیأت علمیSepratorTopMenuدانشجویانSepratorTopMenuصفحه اصلی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English/العربيه
تازه ها
معارفه سرپرست امور دانشجويي دانشگاه" class = "b1 file1 shownews5file1 img-responsive pull-lg-right pull-md-right pull-sm-right pull-xs-none">
معارفه سرپرست امور دانشجويي دانشگاه
معارفه سرپرست امور دانشجويي دانشگاه


طي حكمي از سوي دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان، دكتر امير احمد نژاد به عنوان سرپرست امور دانشجويي دانشگاه منصوب شد.

به گزارش وب سايت خبريuinews مراسم تكريم دكتر سالار فرامرزي مدير پيشين امور دانشجويي و معارفه دكتر امير احمد نژاد به عنوان سرپرست امور دانشجويي دانشگاه، با حضور دكتر طالبي رييس دانشگاه،دكتر حاج حسيني معاون دانشجويي، دكتر شانظري معاون فرهنگي اجتماعي و جمعي از مديران ارشد دانشگاه و كارشناسان اين حوزه در دفتر معاونت دانشجويي دانشگاه برگزار شد.

شايان ذكر است دكتر طالبي در اين مراسم، ضمن اشاره به نقش بي بديل و موثر دانشجويان در رشد و توسعه اهداف متعالي دانشگاه اظهار داشت: حوزه معاونت دانشجويي با گستردگي ويژه اي كه دارد، نياز به تعامل و برقراري ارتباط صميمانه با دانشجويان است. وي دانشجويان را نبض تپنده دانشگاه قلمداد و بر حفظ شادابي و سلامت اين عزيزان تاكيد نمود.

رييس دانشگاه در ادامه بيانات خود، مسئوليت پذيري در انجام امور محوله را از ملزومات كاري همه دانشگاهيان دانست و افزود: هدف همه ما، اداره خوب و شايسته دانشگاه است و براي رسيدن به اين مهم، تلاش همه دانشگاهيان عزيز، بسيار ضروري و مهم است.

دكتر طالبي، ضمن تشكر از از زحمات دكتر فرامرزي به معرفي دكتر احمد نژاد پرداخت و افزود: برخورداري از حسن خلق و تعامل خوب با دانشجويان از ويژگي هاي بارز دكتر احمد نژاد است كه اميداست در انجام امور محوله در حوزه معاونت دانشجويي نيز بتوانند منشا اثر و خدمت باشند.

همچنين در ادامه دكتر مرتضي حاج حسيني معاون دانشجويي دانشگاه نيز ضمن تاكيد بر تعامل و ارتباط مستقيم با دانشجويان، رسالت حوزه دانشجويي دانشگاه را كاهش دغدغه دانشجويان و فراهم نمودن بستري مناسب براي تحصيل هرچه بهتر اين عزيزان قلمداد نمود و  اظهار داشت: به منظور ارتباط مستقيم و مستمر با دانشجويان و حمايت ويژه از اين عزيزان ، علاوه بر تعاملي كه خود معاونت برقرار مي نمايد، مديران و كارشناسان اين حوزه نيز موظف به حضور در جمع دانشجويان و آشنايي بهتر و بيشتر با مشكلات احتمالي و خاص آنان و تسريع در رسيدگي به مشكلات دانشجويان هستند.

گفتني است وي اولين روز معارفه دكتر احمد نژاد را در سلف سرويس غذاخوري اختران بي نشان آغاز نمود تا ايشان با فضاي دانشجويي به طور ملموس تري آشنا شوند.

دكتر حاج حسيني در ادامه ضمن تشكر از زحمات دكتر فرامرزي ، اظهار اميدواري نمود كه دكتر احمد نژاد نيز با استفاده از تجربيات خوب مديران پيشين، در راستاي انجام امور محوله موفق و پيروز باشند.

لازم به ذكر است در اين مراسم دكتر فرامرزي نيز ضمن ارايه گزارش مبسوطي از روند انجام امور دانشجويي در دوران تصدي مسئوليت در اين حوزه ، تصريح نمود: تسلط بر مهارت هاي زندگي دانشجويي، برخورداري از مهارت همدلي با دانشجويان، قدرت تصميم گيري و تفكر خلاق،مديريت استرس، مهارت تاب آوري از ويژگي هاي مديران حوزه معاونت دانشجويي است كه بايد به آن توجه ويژه شود. وي برگزاري جلسات مستمر در خوابگاه دانشجويان،جلسات شوراي مديران،تعامل با شوراهاي دانشجويي و پيمانكاران را توصيه نمود .

همچنين دكتر امير احمد نژاد سرپرست امور دانشجويي دانشگاه نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد رييس دانشگاه و معاونت دانشجويي، تمركز بر حوزه هاي رفاهي دانشجويان و كسب رضايت ايشان را از اهداف خود در اين حوزه دانست و اظهار اميدواري نمود كه با همكاري مديران و كارشناسان اين حوزه و كسب تجربيات مديران قبلي، بتواند در انجام امور محوله موفق باشد.

گفتني است در پايان اين مراسم، دكتر احمدنژاد حكم انتصاب خود به عنوان سرپرست امور دانشجويي را از سوي دكتر طالبي دريافت و از زحمات دكتر سالار فرامرزي نيز تقدير به عمل آمد. 

 
 
 
 
تاریخ:
1397/09/12
تعداد بازدید:
248
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
1درخواست مجوز پخش آگهیدرخواست مجوز عکاسیرزرو پایه های تبلیغاتیرزرو محیط های نمایشگاهیدرخواست مجوز بازدید از دانشگاه78رزرو سالن همایش پیامبر اعظم (ص)
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal