۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
عذر خواهي دبير كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان از مسئولين دانشگاه
دبير كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان گفت: از دكتر طالبي سرپرست و ديگر مسئولان دانشگاه كه خامي و كم تجربگي ما باعث فرصت دادن به بدخواهان آن ها شده و متحمل حملات ناجوانمردانه و بي اخلاقي عده اي شده اند،پوزش مي طلبيم.


دبير كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان گفت: از دكتر طالبي، سرپرست و ديگر مسئولان دانشگاه كه خامي و كم‌تجربگي ما باعث فرصت دادن به بدخواهان آنها شده و متحمل حملات ناجوانمردانه و بي‌اخلاقي عده‌اي شده‌اند، پوزش مي‌طلبيم.

 

به گزارش وب سايت خبري uinews و به نقل از خبرنگار ايسنا- منطقه اصفهان، كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان هفته گذشته جشني با عنوان "پروانه‌هاي اميد" برگزار كرد كه به دنبال آن برخي گروه‌ها كه در چند ماه اخير به شكل‌هاي مختلف به دانشگاه اصفهان فشار وارد كرده به نحوه برگزاري اين جشن انتقاد كردند و سرپرست دانشگاه اصفهان را مسئول برگزاري آن دانستند.

 

مهرداد بهاميريان- دبير كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان-  با اشاره به حواشي و متن اين جشن به خبرنگار ايسنا گفت: برنامه "پروانه‌هاي اميد" به منظور حمايت مادي و معنوي از كودكان مبتلا به سرطان برگزار شد و كانون هلال احمر حدود 20 نفر از كودكان مبتلا به سرطان بيمارستان سيدالشهدا را براي شركت در اين برنامه دعوت كرد. قصد داشتيم برنامه شادي  براي روحيه دادن به اين بچه‌ها برگزار كنيم، اما متأسفانه در روز جشن هيچ‌كدام از بچه‌هاي سرطاني به دليل اينكه شرايط خروج از بيمارستان را نداشتند، نتوانستند در جشن حضور يابند و حمايت كانون تنها محدود به حمايت مالي شد.

 

وي با بيان اينكه برنامه‌اي كه اجرا شد با آنچه برنامه‌ريزي شده بود تفاوت داشت، افزود: نتوانستيم برنامه را آن‌گونه كه لازم بود، مديريت كنيم كه دليل آن كم‌تجربگي و كمبود نيروي با تجربه ما است.  فشارهاي رواني اين چنيني كه با اجراي هر برنامه از بيرون به مسئولان دانشگاه و دانشجويان وارد مي‌كنند موجب شده تا نيروهاي با تجربه خسته شوند و فعاليت را كنار بگذارند. ما هم به دليل همين فشارهاي رواني نتوانستيم آنچه مي‌خواهيم را انجام دهيم.

 

وي تصريح كرد: قصد كانون هلال احمر دانشگاه انجام كار خير بود، اما برخي از افراد حاشيه‌ها و دروغ‌هايي مي‌سازند كه فشار رواني ايجاد مي‌كند و كاري مي‌كنند كه افراد خسته شوند و نخواهند چنين فعاليت‌هايي انجام دهند.

 

دبير كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان گفت: از دكتر طالبي، سرپرست و ديگر مسئولان دانشگاه كه خامي و كم‌تجربگي ما باعث فرصت دادن به بدخواهان آنها شده و متحمل حملات ناجوانمردانه و بي‌اخلاقي عده‌اي شده‌اند، پوزش مي‌طلبيم.

 

بهاميريان با اظهار تأسف از اقدام افرادي كه از كم‌تجربگي چند جوان براي رسيدن به اهداف خودشان بهره‌برداري سياسي مي‌كنند، ادامه داد: هرچند اين مسئولان به سودجويي‌ها و بي‌اخلاقي‌ها عادت دارند اما ازآنجايي‌كه سبب اين مورد اخير كم‌تجربگي ما بوده، كانون هلال احمر دانشگاه اصفهان عذرخواهي خود را رسماً از رييس دانشگاه اعلام مي‌كند و اميد دارد كه به چشم فرزندان جوان و بي‌تجربه خودشان نگاه كنند و همچنان حمايت پدرانه خود را از ما دريغ نكنند

 

تاریخ:
1394/07/19
تعداد بازدید:
258
منبع:
Powered by DorsaPortal