۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
ضرورت درك متقابل و تشريك مساعي مديران و كارمندان دانشگاه اصفهان
رييس دانشگاه اصفهان در مراسم گراميداشت هفته دولت و روز كارمند، بر ضرورت درك متقابل و تشريك مساعي مديران و كارمندان تاكيد نمود.


رييس دانشگاه اصفهان در مراسم گراميداشت هفته دولت و روز كارمند، بر ضرورت درك متقابل و تشريك مساعي مديران و كارمندان تاكيد نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در مراسم گراميداشت هفته دولت و روز كارمند كه با حضور هيات رييسه، مديران ارشد و كارمندان دانشگاه در محل سالن همايش هاي پيامبر اعظم(ص) برگزار شد، ضمن بيان دستاوردهاي دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه اصفهان براي دومين سال متوالي در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي به عنوان دستگاه برتر در گروه علمي،آموزشي و فرهنگي انتخاب و مورد تقدير قرار گرفت.

دكتر طالبي كسب اين موفقيت را مرهون زحمات و تلاش هاي همه اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه دانست كه هماهنگ با مديريت، در راستاي پيشبرد اهداف متعالي دانشگاه گام برمي دارند.

وي از برگزاري جشن 70 سالگي دانشگاه اصفهان در ماه بهمن و اسفند خبر داد و تصريح نمود: ما ميراث دار 70 سال افتخار براي دانشگاه اصفهان هستيم.

دكتر طالبي افزود: تا كنون دانشگاه اصفهان بيش از 80 هزار فارغ التحصيل به جامعه عرضه نموده كه جاي بسي افتخار است كه برخي از اين فارغ التحصيلان در كسوت رييس جمهور،وزير، وكيل، پزشك، دبير، استاد و ... در سراسر كشور مشغول فعاليت هستند.

رييس دانشگاه در ادامه اظهار داشت: فارغ التحصيلان دانشگاه از سال 1335 تا 1348 حدود 4000 نفر برآورد شده است در حالي كه طي 50 سال اخير اين تعداد به 80 هزار نفر افزايش يافته است. وي فعاليت هاي دانشگاه را فقط محدود به دانش آموختگان اين دانشگاه ندانست و در ادامه بيانات خود فعاليت هاي ارزشمند دانشگاه در حوزه هاي اداري و مالي، پژوهش و فناوري،آموزشي، دانشجويي و فرهنگي را از عوامل پيشرفت و ارتقا دانشگاه قلمداد نمود.

دكتر طالبي با اشاره به فضا و محيط زيباي دانشگاه افزود: حفظ و نگهداري اين محيط زيبا مرهون زحمات كاركنان زحمت كش فضاي سبز است كه با كمبود آب بي سابقه در نگهداري از فضاي سبز دانشگاه از هيچ تلاشي دريغ نمي ورزند.دست اين عزيزان را بايد بوسيد.

رييس دانشگاه در ادامه ضمن بيان زحمات همه واحد هاي دانشگاه براي كسب رتبه هاي برتر ملي و بين المللي بيان داشت: امروز دانشگاه اصفهان براي سومين بار متوالي رتبه زير 1000 دانشگاه هاي سطح يك دنيا را كسب نموده است و جز 13 دانشگاه برتر كشور ، مركز توجه عام و خاص است.

وي كسب موفقيت هاي بزرگ را حاصل تلاش همه اعضاي خانواده دانشگاه دانست و حفظ و نگهداري از اين رتبه هاي برتر را سخت تر از به دست آوردن آن قلمداد نمود.  

دكتر طالبي همه اعضاي دانشگاه را متعلق به يك خانواده دانست و افزود: اصلا" پست هاي سازماني مطرح نيست، مهم اين است كه همه براي يك جا و آن هم دانشگاه اصفهان كار مي كنيم.

رييس دانشگاه، فراهم آوردن رفاه،امنيت شغلي و آرامش براي كاركنان را از اهداف مديريت دانشگاه دانست و خواستار همدلي،همكاري، انسجام  و درك متقابل، در بين همه كاركنان دانشگاه شد.   

گفتني است در اين مراسم كه با حضور هيات رييسه دانشگاه و كارمندان واحد هاي مختلف در محل سالن همايش هاي پيامبر اعظم(ص) برگزار شد، از خانواده كارمندان مرحوم، كارمندان بازنشسته و كارمندان نمونه تجليل به عمل آمد. 

 
 
تاریخ:
1397/06/06
تعداد بازدید:
377
منبع:
Powered by DorsaPortal