۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
بازديد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور از دانشگاه اصفهان
دكتر غلامرضا گرايي نژاد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور از پروژه هاي عمراني دانشگاه بازديد به عمل آورد.


 دكتر غلامرضا گرايي نژاد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه كشور به اتفاق هيات همراه با دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه، دكتر بابك صفاري سرپرست دفتر برنامه، بودجه و تشكيلات دانشگاه ديدار و گفتگو و از پروژه هاي عمراني دانشگاه بازديد به عمل آوردند.  

 به گزارش وب سايت خبريuinews بازديد رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه از دانشگاه اصفهان، به منظور آشنايي با پروژه هاي عمراني و برآورد نيازهاي بودجه اي اين دانشگاه انجام شد.

 دكتر گرايي نژاد ضمن بازديد از ساختمان ها و مكان هاي مختلف دانشگاه از نزديك طرح هاي در حال ساخت و نيز روند اجرايي آنها را مورد بررسي قرار داد.

در ادامه، رييس امور آموزش عالي سازمان برنامه و بودجه، با هدف ارزيابي برنامه هاي دانشگاه از لحاظ تحقق برنامه هاي گذشته و كمك به انجام برنامه هاي آتي، با مسئولان دانشگاه به رايزني و تبادل نظر پرداختند.

در اين نشست دكتر ولي اله ميرخاني در ابتدا گزارشي از وضعيت فعلي دانشگاه ارايه وضمن اشاره به مشكلات ناشي از افزايش قيمت ارز و تورم تحميلي به كشور ، خواهان حمايت ويژه سازمان بودجه از دانشگاه در جهت ساخت و تكميل طرح هاي ضروري و كاربردي در دانشگاه شد.

شايان ذكر است، دكتر گرايي نژاد نيز، با اعلام رضايت از روند فعاليت دانشگاه در زمينه هاي مديريت فضاي سبز و پروژه هاي عمراني در حال اجرا ، بر سرعت بخشيدن در ساخت و اتمام كار تاكيد كرده و با در نظر گرفتن شرايط ويژه دانشگاه از نظر جامع بودن و تخصصي بودن اين دانشگاه گفت: سازمان برنامه و بودجه اين آمادگي را دارد كه با حمايت مادي و معنوي خود از اين مجموعه، دانشگاه  را در پيشبرد اهدافش ياري كرده و نگاه ويژه اي به اين دانشگاه كه به عنوان يكي از دانشگاه هاي مطرح و برتر كشور است، داشته باشد.

تاریخ:
1397/08/28
تعداد بازدید:
273
منبع:
Powered by DorsaPortal