۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت
افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه
در آستانه عيد سعيد فطر معاون اداري و مالي دانشگاه به همراه مدير امور فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه از روند اجرايي پروژه هاي دانشگاه بازديد و نسبت به افتتاح و ارائه به بهره برداران اقدام نمودند.


در آستانه عيد سعيد فطر معاون اداري و مالي دانشگاه به همراه مدير امور فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه  از روند اجرايي پروژه هاي دانشگاه بازديد و نسبت به افتتاح و ارائه به بهره برداران اقدام نمودند.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه، پس از بازديد از واحدهاي كوي دانشگاه اظهار داشت: روند اجرايي و نوسازي واحدهاي كوي دانشگاه كمافي السابق با روند مناسب در حال اجرا بوده و در اين راستا دانشگاه تاكنون قريب به هشتاد واحد را نوسازي اساسي نموده و در اختيار دانشگاهيان قرارداده است و تمامي سعي و تلاش مجموعه دانشگاه بر اين است كه واحدها به نحوي بازسازي گردد كه دغدغه هاي حياتي از جمله مشكلات تاسيسات پروژه، هدررفت انرژي، نازيبايي ظاهري و همچنين خطر گازگرفتگي بصورت ريشه اي اصلاح شود.

در پايان اين بازديد  دكتر ميرخاني و دكتر زينليان مدير امور فني و نظارت برطرح هاي عمراني از پيمانكار (شركت ابنيه سازان فومن) و ناظرين پروژه (آقايان مهندس آرسته، مهندس مهديان، مهندس حسن پور و طاهري ) تقدير و تشكر نمودند.

لازم بذكر است تاكنون بالغ بر هشتاد واحد از كوي دانشگاه با هزينه اي قريب به 50 ميليارد ريال توسط دانشگاه اصفهان مورد بازسازي و نوسازي قرار گرفته است.

 در ادامه افتتاح پروژه ها معاونت اداري و مالي دانشگاه، مدير امور فني و نظارت بر طرح هاي عمراني و رئيس دانشكده عمران و حمل ونقل دانشگاه پروژه احداث آزمايشگاه بتن و خاك عمران را افتتاح نموده و از اين پروژه بازديد بعمل آوردند.دكترميرخاني يكي از مهم ترين و ماندگارترين كارها را زنده نمودن فضاهاي بدون استفاده بيان كرد و افزود با مديريتي كه انجام پذيرفت ، مكاني كه قبلا تقريبا بدون هيچگونه بهره برداري خاصي بود امروز جهت رفع يكي از نيازهاي اساسي دانشجويان و اساتيد به دانشكده عمران و حمل و نقل تحويل گرديده و حقيقتا با تدابيري كه طي بازسازي توسط كارشناسان دفتر فني صورت گرفت هم اكنون فضايي مناسب و ايده آل در اختيار دانشكده عمران قرار گرفته است.

دكتر زينليان نيز در اين پروژه ضمن اشاره به نحوه و چگونگي روند اجرايي پروژه از پيمانكار پروژه (شركت آتي نگين زاينده رود) و ناظرين پروژه (آقايان مهندس آرسته، مهندس مهديان، مهندس حسن پور و طاهري) تشكر نمود.

در پايان دكتر شانه ساز رئيس دانشكده عمران و حمل و نقل نيز ضمن تشكر از حسن نظر و مساعدتهاي معاونت اداري و مالي دانشگاه، تامين وسايل و تجهيزات مورد نياز آزمايشگاه را مورد تاكيد قرار دادند.

لازم بذكر است پروژه احداث آزمايشگاه دانشكده عمران با هزينه تقريبي سه ميليارد ريال و با مساحت تقريبي 300 مترمربع در ضلع شمالي مجموعه كلاسهاي اقتصاد افتتاح گرديد.

احداث مجموعه رختكن، حمام و انبار سالن حجاب يكي ديگر از پروژه هايي بود كه پس از بازديد معاونت اداري ومالي،مدير امور فني و رئيس اداره تربيت بدني دانشگاه مورد افتتاح و بهره برداري قرار گرفت.

پس از افتتاح و بازديد از پروژه دكتر ميرخاني بيان نمود: در اين پروژه نيز حدود 150 مترمربع از فضاي بلااستفاده و مرده به فضاي كالبدي دانشگاه افزوده شد و علاوه بر آن با احداث اين مجموعه دختران دانشجو كه قبلا جهت رفت و آمد به سالن حجاب مشكلات بسياري داشتند امروز به راحتي وسهولت از اين مجموعه و سالن استفاده مي نمايند.

وي ضمن تمجيد از ناظرين و پيمانكار پروژه  اضافه كرد: يكي از نيازهاي مهم سالن حجاب بحث رختكن، دوش حمام و انبار شناسايي گرديد و همچنين در پلان ارتباطي با سالن بدنسازي و ژيمناستيك نيز تغييراتي اعمال شد كه نحوه دسترسي ها تسهيل گردد.

لازم بذكر است پروژه احداث مجموعه رختكن و انبار سالن حجاب توسط شركت آتي نگين زاينده رود و با نظارت اداره نوسازي و بهسازي با هزينه اي بالغ بر 1.5 ميليارد ريال افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.

در پايان بازديد كنندگان از پروژه احداث مجموعه زمين هاي تنيس دانشگاه بازديد و كارشناسان اداره بهره برداري دفتر فني روند اجرايي پروژه را تشريح نمودند.

در اين بازديد دكتر ميرخاني اظهار داشت : در اين پروژه دانشگاه اصفهان از پتانيسل سرمايه گذاران ورزشي استفاده نموده و عملا زمينهاي ورزشي كه سالهاست بدليل تخريب و فرسودگي استفاده نمي گرديد با هزينه سرمايه گذار و تحت نظارت اداره بهره برداري دفتر فني دانشگاه مورد بازسازي اساسي قرار گرفته و هم اكنون دانشگاه اصفهان داراي يك مجموعه زيبا و در خورشان جهت تنيس با رعايت استانداردهاي لازم مي باشد.

معاون اداري و مالي، ضمن تشكر از سرمايه گذار (آقاي كاظمي) و عوامل دستگاه نظارت (آقايان مهندس كارگر،مهندس كافي،مهندس سعادت پور، مهندس مهرعليزاده و مهندس رضايي ) ابراز اميدواري كرد روند بازسازي هاي صورت گرفته در محيط هاي ورزشي با سرعت ادامه پيدا كرده تا رونق ورزش و تربيت بدني در دانشگاه روز به روز افزون تر گردد.

شايان يادآوري است، پروژه احداث زمين تنيس دانشگاه در ضلع غربي سالن هاي بدنسازي و ژيمناستيك با هزينه اي بالغ بر دو ميليارد ريال و با مساحت تقريبي 2500 مترمربع افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.

 
 
تاریخ:
1398/03/18
تعداد بازدید:
296
منبع:
Powered by DorsaPortal