۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
درخشش كانون هاي دانشگاه اصفهان در هفتمين جشنواره ملي رويش
كانون خيريه ايما، كانون ادبي قند پارسي و كانون مذهبي عشاق الحسين در هفتمين جشنواره ملي رويش موفق به كسب رتبه كانون برتر اين جشنواره شدند.

 

 كانون خيريه ايما، كانون ادبي قند پارسي و كانون مذهبي عشاق الحسين در هفتمين جشنواره ملي رويش موفق به كسب رتبه كانون برتر اين جشنواره شدند.

به گزارش وب سايت خبريuinews دانشگاه تربيت مدرس ميزبان 130 تن از نمايندگان كانون هاي دانشجويي فعال در زمينه هاي فرهنگي، هنري، اجتماعي و مذهبي بود كه براي شركت در مرحله هفتمين دوره جشنواره ملي رويش دعوت شده بودند. دانشگاه اصفهان  در اين جشنواره، در بين دانشگاه هاي گروه الف موفق به كسب 3 رتبه كانون برتر شد.

شايان ذكر است 50 چهره دانشگاهي و افراد خبره، داوري آثار اين جشنواره را بر عهده داشتند.

اين جشنواره در دو سطح دانشگاهي و كشوري برگزار و يك بخش رقابتي هم با هدف حمايت از افزايش روحيه مسئوليت اجتماعي و توسعه كارآفريني دانشجويان برگزار شد.

گفتني است،جشنواره رويش در دو مرحله دانشگاهي وملي انجام مي شود. مرحله دانشگاهي در آبان ماه 97 در دانشگاه اصفهان به همت كانون هاي فرهنگي وهنري واجتماعي وديني وحمايت معاونت فرهتگي واجتماعي  به مدت يك هفته وهمراه با برپايي نمايشگاه دستاوردهاي كانون ها برگزار گرديد.سپس در مرحله ملي كليه فعاليت هاي كانون هاي فرهنگي در سال تحصيلي 97 در سايت جشنواره رويش همراه با عكس وكليه فعاليت هاي هنري دانشجويان به صورت گروهي وفردي توسط كارشناس كانون ها بارگزاري گرديد .تعداد فعاليت هاي ثبت شده در سايت به تعداد16كانون وحدود 250 فعاليت بوده است .

لازم به ذكر است، در اين دوره از جشنواره 1578 كانون از 137 دانشگاه مشاركت داشته و به ارائه دستاوردها و توانمندي‌هاي خود از طريق سامانه جشنواره و مرسولات پستي پرداختند كه اين تعداد در 3 گروه با يكديگر رقابت نمودند.

علاوه بر بخش رقابتي جشنواره، در بخش غير رقابتي، ايده‌هاي كانوني و چهره‌هاي موفق كانوني از ديگر محورهاي جشنواره بود كه در اين محورها به ترتيب 115 ايده و 90 چهره به دبيرخانه جشنواره معرفي شدند كه پس از ارزيابي و انتخاب ايده‌هاي منتخب، حمايت از اجراي آنها به دانشگاه‌هاي مربوطه توصيه شد.

 

تاریخ:
1398/06/09
تعداد بازدید:
375
منبع:
Powered by DorsaPortal