۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
برگزاري مراسم تكريم و معارفه مدير امور اداري دانشگاه
دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان به پيشنهاد دكتر ميرخاني معاون اداري و مالي، دكتر علي صفري را به عنوان مدير امور اداري دانشگاه معرفي و از زحمات دكتر شمس سولاري تقدير نمود.

 

 
 

دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان به پيشنهاد دكتر ميرخاني معاون اداري و مالي، دكتر علي صفري را به عنوان مدير امور اداري دانشگاه معرفي و از زحمات دكتر شمس سولاري تقدير نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر طالبي رييس دانشگاه در مراسم معارفه مدير امور اداري كه با حضور اعضاي هيات رييسه و كاركنان امور اداري در تالار دكتر رزمجو برگزار شد بر عبور از مسئله سازي و ايجاد تحول در امور اداري دانشگاه تاكيد نمود.

رييس دانشگاه ضمن تاكيد بر وظيفه شناسي مديران دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه اصفهان به حضور مديراني مفتخر است كه افزون بر وظايف آموزشي و پژوهشي، ايثارگرانه در پيشبرد امور مديريتي و مسئوليتي دانشگاه پيشگام و پيشرو هستند.

وي پرهيز از مسئله سازي و پرداختن به مسئله را از دغدغه هاي اساسي مدير امور اداري دانشگاه قلمداد و تصريح نمود: دكتر صفري مديري خوش فكر و صاحب نظر است كه بي ترديد انديشه هايش را در راستاي تحول در امور اداري به كار مي گيرد.

رييس دانشگاه همچنين خواستار همكاري و همفكري كاركنان امور اداري با مدير جديد شد و افزود: اميد است دكتر صفري با همكاري كاركنان فهيم اين حوزه، منشا خير و بركت و تحول در امور اداري باشد.

شايان ذكر است دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه نيز، ضمن تقدير از زحمات دكتر شمس  اظهار داشت: فعاليت هاي ارزنده دكتر شمس در حوزه امور اداري بر همگان آشكار است و ايشان با وجود مشكلات شخصي ، همچنان ايثارگرانه به دانشگاه خدمت نمودند و منشا خير و بركت و ارتقا  در امور اداري دانشگاه  بودند.

 دكتر ميرخاني در ادامه دكتر صفري را نيز معرفي و اظهار اميدواري نمود كه ايشان با توجه به تخصص و تجربياتي كه در حوزه مديريت و امور اداري دارد بتواند منشا خير و بركت باشد. دكتر ميرخاني تعامل با بخش هاي مختلف امور اداري خصوصا" شوراي كاركنان را لازم و ضزوري دانست و افزود: اين تعامل بايد در راستاي انتقال مسائل كاركنان به بدنه مديريت و  برعكس انجام پذيرد.

همچنين در ادامه  دكتر شمس نيز ضمن ارايه گزارش مبسوطي از عملكرد امور اداري اظهار داشت: بسيار خرسند و خوشحالم از اين كه دكتر صفري به عنوان يك فرد متخصص در حوزه امور اداري به عنوان مدير اين حوزه انتخاب و معرفي شد. وي انجام امور اداري توسط يك متخصص را ضروري قلمداد نمود و در پايان از همه طلب حلاليت نمود.

دكتر صفري مدير امور اداري نيز ضمن تشكر از حسن اعتماد دكتر طالبي و دكتر ميرخاني اظهار اميدواري نمود كه با همكاري و همفكري كاركنان اين حوزه بتواند ساختار بهتري را نسبت به شرايط موجود ايجاد نمايد.

مدير امور اداري دانشگاه در پايان ضمن تقدير از زحمات دكتر شمس و همچنين حوزه معاونت اداري و مالي، به ايجاد فضايي مملو از آرامش جهت پيشبرد اهداف تاكيد و بيان داشت: با همفكري و همدلي در جهت تسريع امور گام بر خواهيم داشت.

در پايان دكتر صفري حكم انتصاب خود را از سوي رييس دانشگاه، دريافت و از زحمات دكتر شمس تقدير به عمل آمد.

 

 
 
 
تاریخ:
1398/07/02
تعداد بازدید:
345
منبع:
Powered by DorsaPortal