۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
تقدير از فعالين عرصه حمل و نقل در دانشگاه اصفهان
معاون اداري و مالي دانشگاه به مناسبت روز ملي حمل و نقل با كاركنان واحد نقليه دانشگاه ديدار و گفتگو نمود


معاون اداري و مالي دانشگاه به مناسبت روز ملي حمل و نقل با كاركنان واحد نقليه دانشگاه ديدار و گفتگو نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه به اتفاق جمعي از اعضاي شوراي كاركنان ضمن بازديد از اداره نقليه دانشگاه با كاركنان اين واحد ديدار و گفتگو و از زحمات اين حوزه تقدير به عمل آورد. دكتر ميرخاني در اين ديدار اظهار داشت:
در جهان امروز بخش حمل و نقل از جمله بخش هاي زير بنايي اقتصاد هر جامعه است كه علاوه بر تحت تاثير قرار دادن فرآيند توسعه ي اقتصادي ، خود نيز در جريان توسعه دچار تغيير و تحول مي شود.

وي ضمن تقدير از زحمات كاركنان اداره نقليه دانشگاه، به نقش موثر حمل و نقل در توسعه پايدار تاكيد و تصريح نمود: صنعت حمل و نقل صنعتي بالقوه توانمند است كه در مناسبات اجتماعي و اقتصادي جهان امروز نقش و جايگاه ويژه اي دارد.

دكتر ميرخاني همچنين برخورداري دانشگاه از شبكه ي حمل و نقل كارآمد را نشان از زحمات بي دريغ كاركنان اين حوزه دانست و از تلاش هاي ارزنده و خدمات صادقانه آنان تقدير به عمل آورد.  

گفتني است، روز حمل و نقل و ترابري روز قدرداني از تمام افراد فعال در اين عرصه است. در كشور ما ايران بيست و ششم (26) آذر ماه به عنوان روز ملي حمل و نقل نام گذاري شده است. حمل و نقل از جمله بخش‌هايي است كه در تمامي  صنايع كاربرد دارد و به عنوان نيروي محركه توسعه است.  اين روز ملي را به تمامي افراد فعال در عرصه راه و ترابري مانند رانندگان، لوكوموتيو رانان، خلبانان، ملوانان و ... تبريك و تهنيت مي‌گوييم.

 

 

تاریخ:
1398/09/26
تعداد بازدید:
176
منبع:
Powered by DorsaPortal