۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
كارگاه آموزشي سامانه مديريت پروژه هاي عمراني شهاب تدكار
سامانه مديريت پروژه هاي عمراني با عنوان شهاب تدكار به همت امور فني دانشگاه اصفهان، پس از بررسي انواع مختلف اين سامانه ها، بعنوان سامانه برتر براي پروژه هاي عمراني دانشگاه اصفهان انتخاب گرديد و پس از نصب بر روي سرور دانشگاه آماده بهره برداري شد.


سامانه مديريت پروژه هاي عمراني با عنوان شهاب تدكار به همت امور فني دانشگاه اصفهان،  پس از بررسي انواع مختلف اين سامانه ها، بعنوان سامانه برتر براي پروژه هاي عمراني دانشگاه اصفهان انتخاب گرديد و پس از نصب بر روي سرور دانشگاه آماده بهره برداري شد.

به گزارش وب سايت خبريuinews اين كارگاه يك روزه از سوي نماينده شركت تدكار و با حضور كارشناسان امور فني دانشگاه و همچنين نمايندگان شركتهاي پيمانكاري و مهندسين مشاور طرف قرارداد دانشگاه، روز چهارشنبه مورخ 16-11-1398 از ساعت 8 صبح لغايت 13:00 و مقارن با ايام ا... دهه مبارك فجر سال 1398 در تالار صدر دانشكده عمران دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.

شايان ذكر است، از مزايا و امكانات اين سامانه كه نسخه تحت web مي باشد مي توان اين موارد را نام برد: 1-امكان بارگذاري تمامي اطلاعات و مستندات هر يك از پروژه هاي عمراني دانشگاه و تعريف و تخصيص سطح دسترسي متناسب با نياز به هر يك از كاربران با عنايت به امنيت بسيار بالاي حفظ اطلاعات در اين سامانه ، با توجه به ايراني بودن آن و نصب بر روي سرور دانشگاه 2-امكان دريافت و مشاهده انواع گزارشات مديريتي از پروژه هاي عمراني دانشگاه نظير صورت وضعيت ها، مشخصات قرارداد، ميزان پيشرفت پروژه، تاخيرات و... بطور آنلاين براي مديران، به منظور اخذ تصميمات مديريتي و تسريع پروژه ها 3- تكريم ارباب رجوع و تسهيل در خصوص تهيه و ارسال صورت وضعيت هاي پيمانكاران در اين سامانه و تسريع و شفاف سازي در رسيدگي به آنها 4-شفاف سازي و تسريع در پاسخگويي به دستگاه هاي نظارتي به علت تجميع مستندات و مدارك پروژه ها و بايگاني الكترونيكي 5-حذف مقادير زيادي از كاغذهاي مصرفي در چاپ چندين نسخه از هر صورت وضعيت و الكترونيكي نمودن مدارك در اين سامانه در راستاي سياست هاي اقتصاد مقاومتي مقام معظم رهبري(مد ظله) و رعايت دستورالعمل هاي مديريت سبز و حفظ محيط زيست و ساير موارد.

 
 

 

تاریخ:
1398/11/22
تعداد بازدید:
251
منبع:
Powered by DorsaPortal