۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
پيام تبريك وزير علوم به مناسبت بزرگداشت روز معلم
دكتر منصور غلامي وزير علوم، تحقيقات و فناوري طي پيامي به رييس دانشگاه اصفهان، روز معلم و استاد را به ايشان و همه اعضاي هيات علمي دانشگاه اصفهان تبريك گفت.

 

دكتر منصور غلامي وزير علوم، تحقيقات و فناوري طي پيامي به رييس دانشگاه اصفهان، روز معلم و استاد را به ايشان و همه اعضاي هيات علمي دانشگاه اصفهان تبريك گفت.

 متن پيام وزير علوم بدين شرح است:

روساي محترم دانشگاه ها و موسسات پژوهشي

با سلام و احترام

سالروز شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري، انديشمند و متفكر تواناي كشورمان، به درستي روز معلم و استاد نام گذاري شده و فرصتي است تا ضمن ارج نهادن به مقام و جايگاه انديشه و عالم صميمانه ترين مراتب سپاسگزاري و قدرداني خود را از جامعه علمي كشور كه عهده دار امر آموزش و پژوهش در مجامع علمي كشور هستند ابراز كنم. ضمن عرض تبريك روز استاد به جنابعالي و يكايك اعضاي محترم هيات علمي كه نقش بي بديلي در ارتقاي علم و توسعه كشور دارند، از همكاران گرامي دعوت مي كنم با توجه به مسئوليت حرفه اي و اجتماعي خود در عرصه دانشگاه مشاركت فعالانه و روز افزوني در طرح ايده هاي نوآورانه و توليد محصولات دانش بنيان و فناوري هاي نو داشته و رافع مشكلات و پيشرفت كشور باشند. اميدوارم جامعه علمي كشور همچنان كه تا به حال در گذر روزهاي سخت به شايستگي نقش آفريني كرده، در اين برهه هم با اتكال به قدرت الهي و تلاش و سعي عالمانه و مجدانه خود افق هاي تازه اي را به روي ميهن عزيزمان بگشايد و اعتمادساز و اميد آفرين باشد. مجددا" همت و حميت همه همكاران عزيز را ارج مي نهم و از خداوند بزرگ سلامتي و دوام توفيق آنان را مسئلت دارم.

دكتر منصور غلامي

وزير علوم، تحقيقات و فناوري

تاریخ:
1399/02/15
تعداد بازدید:
272
منبع:
Powered by DorsaPortal