۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
طرح پايش سلامت دانشجويان دانشگاه اصفهان
طرح پايش سلامت دانشجويان دانشگاه اصفهان به همت حوزه معاونت دانشجويي، از شنبه 20ارديبهشت ماه با برقراري تماس تلفني با دانشجويان آغاز شد.


طرح پايش سلامت دانشجويان دانشگاه اصفهان به همت حوزه معاونت دانشجويي، از شنبه 20ارديبهشت ماه با برقراري تماس تلفني با دانشجويان آغاز شد.

 به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر مرتضي حاج حسيني معاون دانشجويي دانشگاه در گفتگو با واحد خبر روابط عمومي در اين باره اظهار داشت: طرح پايش سلامت دانشجويان دانشگاه اصفهان با هدف پيگيري تلفني وضعيت دانشجو در سه بعد تحصيلي، جسماني، روانشناختي و برقراري ارتباط و احوال پرسي از دانشجو در زمان قرنطينه در  15  دانشكده  و با هدايت مركز مشاوره دانشجويي، مديريت حوزه معاونت دانشجويي و با همكاري تنگاتنگ روساي دانشكده ها و  نظارت معاونين دانشجويي فرهنگي دانشكده‌ها در حال اجرا است.

معاون دانشجويي در ادامه تصريح نمود: در اين طرح پس ازا برقراري ارتباط تلفني با دانشجو سوالات مشخصي كه توسط مركز مشاوره دانشجويي طراحي شده است به صورت دوستانه و تعاملي از دانشجويان پرسيده مي‌شود و پاسخ دانشجويان در سامانه‌اي كه با همت مديريت امور دانشجويي و با كمك دانشجويان دكتري دانشكده كامپيوتر ايجاد شده است ثبت مي‌شود و ضمن اينكه دانشجو حمايت و همدلي دريافت مي‌نمايد در صورت وجود مشكل تحصيلي به كارشناس آموزش و اگر مشكل روانشناختي داشته باشد براي پيگيري به كارشناسان مركز مشاوره ارجاع داده مي‌شود.

در اين طرح با تمامي دانشجويان تماس گرفته مي شود اما اولويت با دانشجويان تمامي مقاطع ورودي 98 است و پس از آن تمامي دانشجويان ورودي هاي بعدي مورد پايش قرار خواهند گرفت.

ضمنا كيفيت تماس ها با سامانه پيامك تلفني حوزه معاونت دانشجويي از دانشجويان استعلام مي شود. گفتني است، بازخوردها تاكنون حاكي از رضايت بالاي دانشجوياني از اين همدلي و ارتباط بوده است.

 

 

دانشكده عمران و حمل ونقل با 896 مورد در صدر قرار دارد.

 

تاریخ:
1399/02/23
تعداد بازدید:
645
منبع:
Powered by DorsaPortal