۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
انتصاب دبير كميته پدافند غيرعامل و نماينده دانشگاه در كارگروه‌هاي مربوط در استان
رييس دانشگاه اصفهان طي حكمي، دبير كميته پدافند غيرعامل و نماينده دانشگاه در كارگروه‌هاي مربوط در استان را منصوب نمود.


رييس دانشگاه اصفهان طي حكمي، دبير كميته پدافند غيرعامل  و نماينده دانشگاه در كارگروه‌هاي مربوط در استان را منصوب نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان طي حكمي دكتر محمدرضا عبدي عضو هيات علمي دانشكده فيزيك را به عنوان دبير كميته پدافند غيرعامل  و نماينده دانشگاه در كارگروه‌هاي مربوط در استان منصوب نمود.

شايان ذكر است در اين حكم خطاب به دكتر عبدي، ذكر شده است:

نظر به شايستگي‌ها و تجربيات جنابعالي و بنا به پيشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوري دانشگاه،  به سمت دبير كميته پدافند غيرعامل  و نماينده دانشگاه در كارگروه‌هاي مربوط در استان منصوب مي‌شويد. انتظار مي‌رود با همكاري اعضا محترم اين كميته نسبت به انجام ماموريت‌هاي زير اقدام فرماييد:

1-تدوين برنامه‌ي پدافند غيرعامل دانشگاه اصفهان و پيشنهاد به كميته.

2-شناسايي و ارائه پيشنهاد به مبادي ذي‌ربط براي رفع مشكلات مربوط به امنيت ساختمان‌ها،  آزمايشگاه‌ها، آسانسورها و مانند آنها.

3-شناسايي و ارائه پيشنهاد در حوزه‌ي آسيب‌هاي اجتماعي و  فرهنگي در محيط  دانشگاه.

4-شركت مرتب در جلسات كارگروه‌هاي استاني و ملي و نيز  وزارت عتف در رابطه با پدافند غيرعامل.

5-بررسي دستورالعمل‌ها، پيشنهادات و طرح‌‌هاي پژوهشي در خصوص پدافند غيرعامل در سطح استان و كشور براي انجام آن در دانشگاه با همكاري بخش‌هاي مربوطه.

6-پيشنهاد و ارائه راه‌كار براي گسترش نگرش پدافند غيرعامل در ميان دانشجويان، استادان و كاركنان دانشگاه و جلب مشاركت آنها

از كليه‌ي همكاران دانشگاه به ويژه معاونان محترم اداري و مالي، فرهنگي و دانشجويي، تقاضا مي‌شود در كليه‌ي امور مصوب كميته‌ي پدافند غير عامل (كه از نمايندگان معاونان محترم دانشگاه تشكيل شده است) با جنابعالي همكاري‌هاي لازم را معمول دارند.

 

گفتني است در رونوشت اين حكم نيز آمده است:جناب آقاي دكتر مهدي طغياني بدينوسيله ضمن تقدير از خدمات و فعاليت هاي شايسته شما در دبيرخانه پدافند غيرعامل دانشگاه از حضرتعالي براي همكاري تشكر نموده براي شما در انجام وظايف نمايندگي مردم شريف اصفهان آرزوي موفقيت مي نمايم.

تاریخ:
1399/03/24
تعداد بازدید:
322
منبع:
Powered by DorsaPortal